Гороскоп на 31 жовтня 2021 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 31 жовтня 2021 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Туз Жезлів
Овнам гороскоп з карт Таро на 31 жовтня рекомендує почати налагоджувати відносини зі своїми ворогами. Серед них є люди, які в майбутньому зможуть допомогти вам досягти успіху. Не обов’язково перетворювати їх на своїх друзів, але згладити всі гострі кути безперечно варто.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Гороскоп на 31 жовтня для Тельців обіцяє цьому знаку Зодіаку насичений на події день. Вам необхідно бути життєрадісним та відкритим до світу. Не бійтеся приймати важливі рішення цього дня, а також висловлювати свою думку. Крім того, постарайтеся зробити всі свої справи вчасно та не порушити дедлайнів.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Близнюкам гороскоп за картами Таро рекомендує дати волю своїм бажанням. Будьте уважні до оточуючих вас людей і подумайте про те, що чекає на вас у майбутньому. Ви надто зациклені на собі і зовсім не звертаєте увагу на те, що робите дуже тим, кого любите.

РАК – Трійка Мечів
Ракам 31 жовтня слід довіритись своєму внутрішньому голосу. Будьте сміливими і не чекайте, поки на вас нападуть. Настав час оголосити війну своїм ворогам та власним страхам. Нічого не бійтеся і сміливо рухайтеся вперед. Перед вами будуть відчинені всі двері тільки тоді, коли ви цього захочете.
ЛЕВ – Король Денаріїв
Гороскоп за картами Таро на 31 жовтня рекомендує Левам бути впевненим у собі. Подібно до короля, вам належить захищати інтереси власної родини та своїх близьких. Ви, як мудрий правитель, маємо приймати правильні рішення, оскільки від них залежить не тільки ваше благополуччя.
ДІВА – Двійка Денаріїв
Дівам гороскоп за картами Таро на 31 жовтня рекомендує розслабитися та відпочити. Ви відчуваєте втому і через це злитесь на себе і оточуючих вас людей. Будьте собою і не намагайтеся сховати істину за сотнями масок, які ви постійно носите.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Кубків
Гороскоп на 31 жовтня для Терезів говорить про те, що цьому знаку Зодіаку необхідне перезавантаження. Уважно стежте за тим, що відбувається довкола вас. Ви втрачаєте рівновагу та душевний спокій і вам слід виправити це. Перестаньте концентрувати увагу на своїх провалах і краще сміливо йдіть уперед.
СКОРПІОН – Трійка Жезлів
Ваше серце готове зустріти нове кохання. Ви відкриті до світу і не боїтеся бути щасливим. Але над вами згущуються хмари, і це лякає вас. Не бійтеся неприємностей, оскільки ви впораєтеся з ними. Пам’ятайте, що нічого не дається легко, а безкоштовний сир лежить тільки в мишоловці.

СТРІЛЕЦЬ – Світ
Стрільцям гороскоп на 31 жовтня за картами Таро радить відпочити. Не думайте про справи та роботу. Відкладіть всі важливі завдання та перенесіть зустрічі. Вам слід провести час із собою, подумайте про свої бажання та дайте собі можливість зібратися з силами для подальших звершень.
КОЗЕРІГ – Диявол
Вам випала страшна мапа, яка зазвичай не несе нічого хорошого. Але 31 жовтня везіння буде на вашому боці і ви не зазнаєте серйозних труднощів. Будьте уважні та не приймайте сумнівних пропозицій. Цього дня не слід укладати якісь угоди чи приймати важливі рішення.

ВОДОЛІЙ – Правосуддя
Подібно до судді вам доведеться винести вирок 31 жовтня. Ваше рішення стане доленосним для когось, а можливо, і для вас самих. Але не думайте про наслідки. Приймайте рішення не лише серцем, а й розумом. Зважте всі “за” та “проти”.
РИБИ – Блазень
Суперечності, які ви відчуваєте останнім часом, можуть нашкодити вам і принести неприємності в цей день. Тому вам слід розслабитись і не концентрувати увагу на негативі. Краще розслабтеся і тоді відповіді на всі питання, що вас цікавлять, прийдуть самі собою.