Гороскоп на 4 березня 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Карти Таро прогнозують, що в суботу, 4 березня 2023 року, у всіх знаків зодіаку буде дуже насичений і подійний день.

 

Овен – Шут
Цей день обіцяє бути насиченим подіями і приносити радість, так що не боїтеся веселитися і насолоджуватися моментом. Однак будьте уважні до деталей і не впускайте з виду мелочі, щоб не виявитися в неприятній ситуації.
Близнецы-Колесо Фортуны
Для Близнецов карта Таро “Колесо Фортуны” обіцяє удачу та можливість змін в особистому житті. Не бійтеся ризикувати і робити те, що ви давно хотіли змінити в собі. Цей день буде ідеальним для цього.
Телец – Шестерка жезлов
Для Тельца, карта Таро “Шестерка жезлов” передвіщає успіх в досягненні цілого, незважаючи на препятствия. Однак важливо звернути увагу на емоційний стан і не відкласти на потім вирішення важливих питань. Якщо ви шукали знак для початку нового діла, то цей день може стати таким знаком.

Близнецы – Колесо Фортуны
Для Близнецов карта Таро “Колесо Фортуны” обіцяє удачу та можливість змін в особистому житті. Не бійтеся ризикувати і робити те, що ви давно хотіли змінити в собі. Цей день буде ідеальним для цього.
Рак – Дама кубків
Ця карта говорить про те, що ви, як лист на реці, не можете контролювати свій шлях і слідувати за теченням. Не нужно исправлять что-то в этот день, потому что судьба приведе вас туда, где вам нужно быть.
Лев – Десятка денариев
Для Льва карта Таро “Десятка денариев” передбачає неожиданне підвищення або прибуток. В цей день буде «денежная» удача, тому не варто занадто багато тратити і спугнуть її.
Дева – Туз мечей
Для Деви, карта Таро “Туз мечей” радить віддохнути від забот і роботи і насладиться своїм життям. Пам’ятайте, що все навколо вас пов’язано, тому будьте хороші з оточуючими і насолоджуйтеся цим днем.
Весы – Тройка кубков
Двигайтесь вперед, навіть якщо хто-то намагається остановити вас. Не бойтесь критики і негативних коментарів. Пам’ятайте, що саме важливе – це ваша внутрішня сила, яка допомагає вам пройти через життєві випробування.
Скорпион – Восьмерка жезлов
У Скорпіонов в цей день можуть бути неожиданні події, тому важливо звертати увагу на мелочі і готовитися до неожиданностей. Можливо, доведеться показати свою правоту, але важливо не сдаваться.

Стрелец – Восьмерка денариев
Для Стрельцова настало час справитися зі своїми страхами і не відкладати важливі справи на потом. Необхідно знайти в собі силу і сміливість для просування вперед і вирішення складних завдань. Не бійтеся ризикувати і постарайтесь виходити з будь-яких ситуацій з перемогою.
Козерог – Туз кубков
Ви завжди готові допомогти іншим, але тепер настало час, коли потрібно попросити допомоги у інших. Цей день покаже, хто теперішній друг і підтримка для вас.

Водолей – Десятка мечей
Гороскоп для Водолеев на 4 березня передупреждает про можливих небезпеках. Будьте сильні і прислухайтеся до критики, щоб поліпшити свої навики і здібності.
Рыбы – Дворец жезлов
Гороскоп для Риб на 4 березня рекомендує віддохнути і звернути увагу на своє здоров’я. Відкладіть всі справи і ведіть час з близькими людьми, щоб добре відпочити і зарядитися енергією.