Гороскоп на 4 грудня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 4 грудня 2022 за картами Таро, для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Десятка кубків
Ви матимете причину для радості. Можливо це успішно завершена робота, і може бути зустріч із симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання чи дружбу. Позначте собі куди саме приведе вас доля цього дня.
ТЕЛЕЦЬ – Паж денаріїв
Ця карта означає початкову стадію матеріального підприємства. Можливо, ви починаєте робити фізичний об’єкт або починаєте проект, що включає садівництво, харчування, дієту або фізкультуру.
БЛИЗНЮКИ – Дама мечів
Вам може вдасться найфантастичніший трюк. Якщо ви досі відчували себе стиснутою, залежною від когось чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення і раз назавжди звільнитися від цього.

РАК – Двійка кубків
День пройде під знаком глибокої симпатії, кохання, душевного контакту чи примирення. Налаштуйте свої внутрішні антени на прийом – і можливо, вам доведеться знову закохатися. Якщо у вас вже є кохана людина, то ви зможете пережити з нею нову весну вашого кохання.
ЛЕВ – Паж жезлів
Паж оголошує про нове починання у будь-якій справі чи проекті. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я.
ДІВА – Дама денаріїв
Не слухайте нікого, не давайте нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре вино визріває роками.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
Вам належить спекотний день. Або ваш бурхливий темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть розжарені. Навіть якщо це всього лише шум через дрібниці, ви можете дати волю своїм почуттям.
СКОРПІОН – Четвірка кубків
Коли ця карта з’являється у розкладі – ви багатьом у своєму житті розчаровані. Уважно простежте за своїм настроєм. Якась дурна дрібниця може викликати у вас образу, нежить або навіть печію. І навіть якщо у вас справді є причина для прикрощів не захоплюйтеся своїм горем.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка денаріїв
Стрільці сповнені рішучості виграти, тому нагадуєте собі про обережність, хоча насправді вам просто бракує сил та вміння виграти. Ви надто зациклені на чомусь, що насправді заважає реалізації ваших планів.
КОЗЕРІГ – П’ятірка жезлів
Ви повинні бути у формі, тому що вам доведеться підтвердити свою майстерність. Це нормальна ситуація іспиту, випробування, уникати якої не варто. І тут не важливо, чи йдеться про змагання з конкурентами, про протиборство двох думок чи про психологічне змагання (конфлікт) із близькою людиною.

ВОДОЛІЙ – Король кубків
Ви повинні свідомо керувати своїми почуттями, даючи їм волю. Не приховуйте емоцій, але постарайтеся показати іншій людині, як сильно її любите, яка проблема вас турбує або яка справа хвилює вас найбільше.
РИБИ – Туз денаріїв
Ловіть мить удачі. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. Ви можете закласти основу свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.