Гороскоп на 4 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 4 квітня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку.

Карти підказали, кого чекає удача, а кому варто бути обережніше з грошима в цей день.

Овен – Сонце
Субота 4 квітня для Раків пройде в розслабленому стані і гарному настрої. День підходить для планування проектів до кінця року. Розкладіть по поличках все, що ви повинні встигнути зробити, щоб досягти своєї мети.
Телець – Четвірка Жезлів
4 квітня Тельцям не варто критикувати і засуджувати інших. Ворожіння на картах Таро радить: спокійно сприймайте і приймайте інші точки зору – не потрібно завжди і з усіма боротися.
Близнюки – Вежа
Карти Таро кажуть, що якщо в цей день Близнюкам і доведеться з чимось розлучитися, то з життя піде те, що вже не має ніякого сенсу. Більше прислухайтеся до себе і отримаєте правильні відповіді.

Рак – Трійка денаріями
Раки, 4 квітня вас накриє почуття втоми і смутку. Постарайтеся не планувати важливі наради, підписання документів і прийняття нових проектів. Краще перенесіть це на інший день.
Лев – Місяць
Львов 4 квітня чекають приємні клопоти. Вони зможуть з головою поринуть в сімейні справи, залишивши роботу на інший день.
Діва – Колесо Фортуни
Дівам 4 квітня фортуна буде посміхатися в будь-якій сфері життя. Ті питання, які представникам цього знаку довго не давали спокою, вирішаться легко і успішно.
Ваги – Закохані
4 квітня Терезам пощастить зустріти цікаву людину, з яким можна буде не тільки весело провести час, а й, можливо, зв’язати своє життя. Постарайтеся бути відкритими, ввічливими і чарівними.
Скорпіон – Дама денаріями
Карти Таро кажуть, що Скорпіонам знадобляться сили для того, щоб вирішити багато завдань. Але їх чекає і нагорода: романтичний вечір або ж побачення.

Стрілець – Шістка Мечів
Дуже напружений день. Можуть провалитися ділові переговори. Цілком ймовірне виникнення величезної кількості домашніх турбот, так що ви повністю поринете в їх рішення.
Козеріг – Зірка
Ймовірно, що Козерогам 4 квітня на частку може випасти поява нових можливостей для кар’єрного зростання. Добре подивіться навколо і будьте уважні, щоб не упустити шанс.

Водолій – Пустельник
Ворожіння на картах Таро каже, що Тельцям 4 квітня треба розслабитися і побути на самоті. Вимкніть свій мобільний, почитайте книгу і зберіться з думками. Зараз вам це потрібно як ніколи!
Риби – Суд
Риби, можливо, 4 квітня вам доведеться попрощатися з кимось або чимось. Вам доведеться приймати важкі рішення і припиняти нездорові відносини. Тому йдучи, спалюйте всі мости!