Гороскоп на 4 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 4 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Вісімка Мечів
Вам випала карта, що символізує проблеми через свої забобони. Оголеність жінки говорить про беззахисність. Вона сліпо вірить у те, що її переконання, зокрема релігійні, захистять її від усіх проблем. Вона сама уклала себе в цей кокон і сама ж вигадує собі ворогів, недоброзичливців, “пристріт” та інше. І ось мечі, тобто реальний світ, який не вписується в її уявлення, готові проткнути цей кокон, щоб звільнити її. Мапа досить жорстка.
Телець – Король Жезлов
Сьогодні у вас може виникнути бажання контролювати все абсолютно все. На карті зображено Король, який має власний план перетворення цього світу. Є також усі можливості – владні та матеріальні – для здійснення свого плану. Є й харизма, яку він використовує для того, щоб змусити людей танцювати під його дудку. Єдина проблема може полягати в тому, що інші люди можуть мати зовсім інше уявлення про майбутнє.
Близнюки – Колісниця
Колісниця символізує рух. Цей день може бути дуже активним, події можуть розвиватися дуже швидко, і вам відведено не останню роль. Ви робитимете все, щоб втілити свою мрію, щоб досягти своєї мети, щоб проявитися, вичленуватися із спільного натовпу. Але тут є дві небезпеки: по-перше, ви ще не надто досвідчені, щоб керувати великим кораблем, по-друге, лідерська позиція може спричинити “зоряну хворобу”.

Рак – Місяць
У своєму позитивному аспекті ця карта багато в чому співзвучна з натурою Раків. Вона символізує особливу сенсорність, здатність дослухатися до підказок внутрішнього голосу. Карта говорить про необхідність знаходження балансу між інтуїтивним знанням та доказами аналітичного розуму. Часто спонтанне рішення виявляється вірнішим, ніж те, яке отримано шляхом довгих роздумів. Собака та вовк позначають протилежні підходи до своїх здібностей.
Лев – Королева Мечів
Ця Королева – символ прагнення до досконалості та незалежності. З одного боку, у цьому немає нічого поганого, але з іншого, у своєму найвищому прояві це робить вас рабом. Бажання бути ідеальним змушує вас бути у постійній напрузі. Ви боїтеся зробити невірний крок, боїтеся здатися некомпетентним або навіть дурнем, боїтеся бути “не у формі”. Погодьтеся, це втомлює. Незалежність теж гарна в міру.
Діва – Король Кубків
Зверніть увагу, що Король, зображений на карті, знаходиться одночасно і під водою, і над водою. Вода символізує інтуїцію, внутрішнє знання. Король виносить інформацію із цих глибин на поверхню – у реальний світ. Сьогодні Таро рекомендують керуватися не так аналітичним розумом, як почуттям і власними відчуттями.
Терези – Двійка Жезлів
Вам випала чудова карта – достатньо поглянути на неї, щоби переконатися в цьому. На ній зображено світлу дорогу вгору, до прогресу, до еволюції, до світлого майбутнього. Але на якомусь етапі виявляється, що шляхів досягнення мети більше ніж один. Сьогодні ви можете опинитися в ситуації, коли доведеться ухвалювати рішення, робити важливий вибір. Ви сповнені сил, у вас є всі можливості, але в цей день ви ризикуєте зробити паузу, зупинку, щоб оцінити всі “за” та “проти”.
Скорпіон – Закохані
Ця карта має кілька “шарів”, але зовнішній – найбільш очевидний. Він символізує відносини, зокрема романтичні. Сьогодні вам представиться можливість розширити свою свідомість за рахунок взаємодії та обміну з іншою людиною чи людьми. На рівні думок, ідей, почуттів, емоцій. Постарайтеся глянути на світ очима іншої людини, і вона заграє перед вами новими фарбами. Дві оголені фігури також символізують відкритість, відвертість, яку ви можете виявити або яка буде потрібна вам.

Стрілець – Сімка Кубків
Вам випала дуже гарна, та й дуже непроста карта. Прекрасні кубки символізують багато ідей, планів, мрій, які можуть відвідати вас сьогодні. Ви можете випробувати справжнє натхнення та наснагу, приплив творчих сил та бажань негайно здійснити задумане. У той же час вибір занадто великий – ви ризикуєте опинитися в ступорі, бездіяльності, не наважуючись вибрати щось одне. Ще одне значення карти – ілюзії. Зверніть увагу на її основний колір – рожевий.
Козеріг – Лицар Жезлов
Сьогодні на вас чекає дуже активний день, але ця активність може бути не дуже “якісною”. Карта символізує спонтанну, імпульсивну дію, у сенсі – дію заради дії. Цього дня ви ризикуєте керуватися пристрастями, а не здоровим глуздом. Якщо ви бізнесмен, день може бути пов’язаний із ризиками для нового проекту.

Водолій – Лицар Монет
Сьогодні у вас може статися напад трудоголізму. Ви отримуватимете задоволення від самого процесу роботи. Сторонньому спостерігачеві вона може здатися нудною та монотонною, і тільки вам буде зрозумілий її справжній смак.
Риби – Королева Жезлов
Ця карта говорить про те, що сьогодні вам слід дослухатися того, чого хоче ваша душа, а не розум. Можливо, у вас є мрія, але холодний розум говорить про те, що вона недосяжна. Він наводить безліч аргументів на користь відмови від цієї витівки. І все ж таки не відмовляйтеся. Далеко не все можна прорахувати наперед. Якщо сьогодні обставини складаються не на вашу користь, це не означає, що завтра не з’являться нові можливості.