Гороскоп на 4 серпня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 4 серпня 2020 року, по картах Таро обіцяє силу Овнам, тотальне задоволення Дівам і складну ситуацію Скорпіонам.

 

Овен – Сила
Ключове слово для вас в цей день збігається з назвою карти. Сила. Сьогодні ви можете отримати перемогу на всіх фронтах – починаючи від перемоги над ворогами і закінчуючи перемогою над своїми власними слабкостями. У класичному варіанті цієї карти Таро зображена жінка, переважна лева. Це вказівка ​​на те, що успіху можна досягти не стільки силою м’язів або інтелекту, скільки правильним підходом, м’якістю, дипломатією і умінням йти на компроміс.
Телець – Трійка денаріями
4 серпня вас чекає щедру винагороду за добре зроблену роботу. Ви можете не тільки насолодитися плодами своєї праці, а й заслужити шану і повагу оточуючих. Вам можуть запропонувати підвищення по службі або надбавку до зарплати. Не виключено, що сьогодні почнеться новий етап вашого професійного зростання. Карта також означає міцні відносини з партнером або їх офіційне оформлення.
Близнюки – Сімка Кубків
Цей день може бути дуже приємним. Перед вами відкриються нові можливості і перспективи, голова буде сповнена планами та ідеями. Захочеться зробити безліч справ, причому, не відкладаючи в довгий ящик. І все ж Таро попереджають: більшість з того, чим ви захопитеся або що захочете зробити сьогодні, не приведе до реальних результатів, оскільки це всього лише ілюзія. Чи не робіть рішучих кроків. Зачекайте хоча б до завтра.

Рак – Світ
Це одна з кращих карт колоди. Вона символізує мир з собою і світ з оточенням, досягнення бажаної мети, до якої ви йшли довгий час, задоволення результатами праці. Але ця карта набагато масштабніша, ніж може здатися на перший погляд. Вона може означати глибинні трансформації свідомості – зрозуміло, позитивні і еволюційні. Сьогодні ви можете усвідомити, що стали іншою людиною, вийшли на новий етап своєї особистісної еволюції. Тепер черга за зовнішніми змінами.
Лев – Двійка Жезлів
Вам випала дуже цікава карта. На ній зображений правитель, що споглядає світ як майданчик для докладання своїх сил. Він зачарований величчю перспектив, які відкрилися перед ним, він сповнений бажання нових звершень, але поки не може визначитися з конкретним напрямом. 4 серпня біля вас з’явиться маса нових можливостей і пропозицій, але остаточне рішення вам буде прийняти досить складно. Таро рекомендують уважно вивчити їх все, а з відповіддю трохи почекати.
Діва – Дев’ятка денаріями
В цей літній день Таро обіцяють вам тотальне задоволення – своїми успіхами, своїм оточенням і навіть своєю зовнішністю. Вас буде влаштовувати абсолютно все. Ви дійсно заслужили таке щастя, тому що доклали чимало сил для своєї перемоги. І все ж карта вказує на зворотний бік медалі цього стану: подумайте, чи не уклали ви себе в якийсь кокон комфорту, що не відгородилися ви від зовнішнього світу, не створили ілюзію, яка не має нічого спільного з реальністю?
Терези – Паж кубків
Кохання. Це слово визначить ваш сьогоднішній день. Карта вказує на звістки, новини, інформацію, так чи інакше пов’язану з романтичними стосунками або з проведенням часу, яке приємно для душі. У цей день ви можете зануритися в океан почуттів, начисто забувши про холодному розумі, аналізі і логіці. Вам захочеться любити і бути коханим, ділитися своїми почуттями і переживаннями. І це чудово. Ну, а якщо виникне необхідність знову запустити логіку, ви легко зможете знову переключитися на діловий лад.
Скорпіон – Вісімка Мечів
Вам випала непроста карта, яка обіцяє непростий день. Сьогодні ви можете опинитися в ситуації вимушеної бездіяльності, відчуття пов’язаності по руках і ногах і тотальної небезпеки, яка загрожує з усіх боків. Одне зі значень карти – необхідність радикального перегляду своїх поглядів і переконань. Реальний світ може увірватися в світ, який ви створили в своїй уяві. Зробіть крок назустріч цим змінам, і вони не будуть надто болючими. Зверніть увагу: у людини зав’язані очі. Ваше завдання – відкрити їх. Таро також дають зрозуміти: не дивлячись на скутість, ваш розум і раніше вільний. Скористайтеся ним, щоб вийти з цієї ситуації.

Стрілець – Трійка Жезлів
Вам випала прекрасна карта! Вона символізує вихід на фінішну пряму в якомусь важливій справі. Можливо, довгий час ви йшли до мети, втрачали надію і віру в себе, замислювалися про те, щоб відмовитися від цього завдання, але ось – ви вийшли на “плато” і виявили, що до здійснення мрії – рукою подати. Сьогодні ви отримаєте докази того, що мета дуже близька. Продовжуйте йти вперед.
Козеріг – Вісімка денаріями
На карті зображено майстер, який сам, своїми руками забезпечує свій добробут, достаток і світле майбутнє. 4 серпня ви можете переконатися в тому, що, за великим рахунком, все у вашому житті залежить не від зовнішніх факторів і не від інших людей, а від ваших зусиль. День обіцяє бути плідним в плані професійного зростання. Може з’явитися можливість підвищити кваліфікацію або освоїти нову справу. Сміливо беріться за нього. Головне – не перевантажуйтеся на старті.

Водолій – Туз Жезлів
Ця вогненна карта символізує бажання змін. Ступінь цього бажання може бути різною – від простої перестановки меблів до прагнення перевернути світ. Так чи інакше, цей день спокійним точно не назвеш. До речі, карта може вказувати і на непрості відносини з оточуючими – люди не люблять тих, хто порушує їх мирне животіння в стоячому болоті. Будьте готові до того, що кількість ворогів може зрости. І все-таки ви на правильному шляху.
Риби – Зірка
Прекрасна карта! Вона символізує закінчення “чорної смуги” життя і початок “білої”. Оголена жінка означає відкритість до змін і чогось нового, ніч – найважчий період, який закінчується, а зірка – надію, яка світить нам навіть в ночі. В цей літній день ви зможете зітхнути з полегшенням: все найгірше вже позаду.