Гороскоп на 4 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 4 серпня 2022 року, за картами Таро обіцяє силу Овнам, тотальне задоволення Дівам та складну ситуацію Скорпіонам.

 

Овен – Сила
Ключове слово для вас у цей день збігається із назвою карти. Сила. Сьогодні ви можете здобути перемогу на всіх фронтах – починаючи від перемоги над ворогами та закінчуючи перемогою над своїми власними слабкостями. У класичному варіанті цієї карти Таро зображена жінка, що утихомирює лева. Це вказівка ​​на те, що успіху можна досягти не так силою м’язів або інтелекту, скільки правильним підходом, м’якістю, дипломатією та вмінням йти на компроміс.
Телець – Трійка Денаріїв
Сьогодні на вас чекає щедра винагорода за добре зроблену роботу. Ви можете не тільки насолодитися плодами своєї праці, а й заслужити шану та повагу оточуючих. Вам можуть запропонувати підвищення по службі або збільшення зарплати. Не виключено, що сьогодні розпочнеться новий етап вашого професійного зростання. Карта також означає міцні стосунки з партнером або їхнє офіційне оформлення.
Близнюки – Сімка Кубків
Цей день може бути дуже приємним. Перед вами відкриються нові можливості та перспективи, голова буде сповнена планами та ідеями. Захочеться зробити безліч справ, причому, не відкладаючи у довгий ящик. І все ж Таро попереджають: більшість з того, чим ви захопитеся або що захочете зробити сьогодні, не призведе до реальних результатів, оскільки це лише ілюзія. Не робіть рішучих кроків. Зачекайте бодай до завтра.

Рак – Світ
Це одна з найкращих карт колоди. Вона символізує мир із собою і світ із оточенням, досягнення бажаної мети, до якої ви йшли довгий час, задоволення плодами праці. Але ця карта набагато масштабніша, ніж може здатися на перший погляд. Вона може означати глибинні трансформації свідомості – зрозуміло, позитивні та еволюційні. Сьогодні ви можете усвідомити, що стали іншою людиною, що вийшли на новий етап своєї особистісної еволюції. Тепер черга за зовнішніми змінами.
Лев – Двійка Жезлів
Випала дуже цікава карта. На ній зображений правитель, що споглядає світ як майданчик для застосування своїх сил. Він зачарований величчю перспектив, що відкрилися перед ним, він сповнений бажанням нових звершень, але поки що не може визначитися з конкретним напрямом. Сьогодні у вас з’явиться маса нових можливостей та пропозицій, але остаточне рішення вам буде ухвалити досить складно. Таро рекомендують уважно вивчити їх усі, а з відповіддю трохи зачекати.
Діва – Дев’ятка Денаріїв
Цього літнього вихідного дня Таро обіцяють вам тотальне задоволення – своїми успіхами, своїм оточенням і навіть своєю зовнішністю. Вас влаштовуватиме абсолютно все. Ви справді заслужили на таке щастя, бо доклали чимало сил для своєї перемоги. І все ж таки карта вказує на зворотний бік медалі цього стану: подумайте, чи не уклали ви себе в кокон комфорту, чи не відгородилися ви від зовнішнього світу, чи не створили ілюзію, яка не має нічого спільного з реальністю?
Ваги – Паж Кубків
Любов. Це слово визначить ваш сьогодення. Карта вказує на звістки, новини, інформацію, так чи інакше пов’язану з романтичними стосунками або з проведенням часу, яке приємне для душі. Цього вихідного ви можете поринути в океан почуттів, начисто забувши про холодний розум, аналіз та логіку. Вам захочеться любити і бути коханим, ділитися своїми почуттями та переживаннями. І це чудово.
Скорпіон – Вісімка Мечів
Вам випала непроста мапа, яка обіцяє непростий день. Сьогодні ви можете опинитися в ситуації вимушеної бездіяльності, відчуття зв’язаності по руках та ногах та тотальної небезпеки, яка загрожує з усіх боків. Одне зі значень карти – необхідність радикального перегляду своїх поглядів та переконань. Реальний світ може увірватися у світ, який ви створили у своїй уяві.

Стрілець – Трійка Жезлов
Вам випала чудова картка! Вона символізує вихід на фінішну пряму у якійсь важливій справі. Можливо, довгий час ви йшли до мети, втрачали надію і віру в себе, замислювалися про те, щоб відмовитися від цього завдання, але ось ви вийшли на плато і виявили, що до здійснення мрії рукою подати. Сьогодні ви отримаєте докази того, що ціль дуже близька. Продовжуйте йти вперед.
Козеріг – Вісімка Денаріїв
На карті зображений майстер, який сам, своїми руками забезпечує свій добробут, достаток та світле майбутнє. Сьогодні ви можете переконатися, що, за великим рахунком, все у вашому житті залежить не від зовнішніх факторів і не від інших людей, а від ваших зусиль. День обіцяє бути плідним щодо професійного зростання. Може виникнути можливість підвищити кваліфікацію чи освоїти нову справу. Сміливо беріться за нього. Головне – не перевантажуйтесь на старті.

Водолій – Туз Жезлів
Ступінь цього бажання може бути різним – від простої перестановки меблів до прагнення перевернути світ. Так чи інакше, цей день спокійним достеменно не назвеш. До речі, карта може вказувати і на непрості стосунки з оточуючими – люди не люблять тих, хто порушує їхнє мирне животіння у стоячому болоті. Будьте готові до того, що кількість ворогів може зрости. І все ж таки ви на правильному шляху.
Риби – Зірка
Чудова карта! Вона символізує закінчення “чорної смуги” життя та початок “білої”. Гола жінка означає відкритість до змін і чогось нового, ніч – найважчий період, який закінчується, а зірка – надію, яка світить нам навіть уночі. У цей літній день ви зможете зітхнути з полегшенням: все найгірше вже позаду.