Гороскоп на 4 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 4 січня 2021 року по картах Таро пророкує складний вибір, а також початок чогось нового для більшості знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Лицар денаріями
Лицар денаріями уособлює стан духу, що характеризується ретельністю, терпінням і наполегливістю, в якому створюються речі потрібні і корисні. Ви готові працювати і, якщо прикладете достатньо зусиль результат буде на обличчя. Гороскоп на завтра радить: головне – не поспішати і по маленькому камінчику вибудовувати відносини, при чому це стосується всіх сфер спілкування.
ТЕЛЕЦЬ – Закохані
Карта обіцяє глибокі любовні переживання, але показує, що будь-який крок передбачає певний вибір. Вам буде складно, як і взагалі останнім часом. Гороскоп на сьогодні говорить, що впоратися зі своїми емоціями вийде, але ціна може бути занадто велика. Дивіться, любов – тільки ваш вибір.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Жезлів
Гороскоп по картах Таро на понеділок обіцяє вам сьогодні зайву збудливість. Вершник Жезлів символізує жар душі, що виявляється в жадобі життя. Тому ви готові брати участь в будь-яких активностях, йти на поводу у безглуздих ідей, а потім переживати через результат. Однак, часто в вашому випадку ризик є благородною справою, тому не бійтеся приймати сміливі рішення.

РАК – Трійка Кубків
Трійка Кубків висловлює радість, безтурботність і подяку. Гороскоп на понеділок каже: сьогодні у вас з’явиться людина, яка зможе нарешті вам допомогти розібратися з усіма проблемами, які виникали у вашому житті у великій кількості останнім часом. Ви відчуєте себе ніби “гора з плечей”.
ЛЕВ – Шут
Ця карта – це ваше внутрішнє “я” або ваш внутрішній дитина. Шут означає спонтанне початок чогось нового, неупередженість, відкритість. Інша сторона медалі – легковажність і та ж інфантильність в поведінці. Тому дивіться – ви на межі. Якщо ви поставитеся до нової пропозиції занадто легко – вас можуть сприйняти неправильно.
ДІВА – Утримання
Таро пропонує вам карту, яка відповідає тому щасливого стану, коли людина відчуває себе, любить себе і знаходиться, тому в гармонійній рівновазі з навколишнім світом. При цьому, як пророкує гороскоп на завтра, у Дів абсолютно геть зникне бажання стрибати вище голови і працювати на знос. У вас сьогодні ідеальний день, тому відпочивайте і насолоджуйтеся життям.
ТЕРЕЗИ – Туз Мечів
Карта позначає насіння, з якого зароджується нова думка, ідея, новий погляд на давно вже звичні, буденні речі. Завтра ви відкриєте для себе щось нове і це змінить ваш внутрішній світ. Ідеї ​​будуть витати всюди, головне вловити потрібну і грамотно скористатися тими шансами, які подарує доля.
СКОРПІОН – Четвірка Кубків
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам незадоволеність в цей день. Про це говорить карта, що позначає “пересичення”, “перебір”. Так, ви втомилися, але подумайте про те, що всі ваші праці будуть неодмінно гідно винагороджені. Навколишні дійсно вважають вас природженим переможцем, однак чомусь не говорять вам про це відкрито. Припиніть нити і подумайте про хороше.

СТРІЛЕЦЬ – Маг
Таро обіцяє вам інтелектуальні можливості. Карта позначає розум, кмітливість, активну життєву позицію. Гороскоп на понеділок радить Стрільцям проявити себе у всій красі. У вас з’явиться важке завдання, але ви з легкістю його вирішите, головне – не бійтеся діяти і не відкидайте допомогу від людей, який ви завжди вважали слабших за себе.
КОЗЕРІГ – Десятка Кубків
Ця карта висловлює найвищу гармонію і глибоку, доброчинну любов. Сьогодні ви любите світ, а ваше оточення віддає вам у відповідь тепло і ласку. Ви готові пожертвувати чимось дуже важливим заради близьких і це – запорука щасливих відносин.

ВОДОЛІЙ – Лицар Жезлів
Лицар Жезлів – карта неоднозначна. З одного боку, він символізує жагу до життя, пристрасність і ентузіазм, але іноді переходить в нетерпіння, підвищену імпульсивність. Сьогодні ваші вчинки можуть вилізти вам боком через зайвої емоційності. Краще притримати негатив при собі.
РИБИ – Четвірка Мечів
Четвірка Мечів – це карта застою, перерваної діяльності і вимушеного спокою. Зверніть увагу на своє здоров’я, можливо, вам варто серйозно задуматися про те, щоб відпочити і не виснажувати себе. Ніяке завзяття до роботи не допоможе, а тільки зашкодить. Зверніться по допомогу до тих, хто вам доріг і завжди підтримає – спілкування і взаєморозуміння допоможе досягти внутрішньої гармонії.