Гороскоп на 4 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 4 січня 2023 року, за картами Таро передбачає складний вибір, а також початок чогось нового для більшості знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Лицар Денаріїв
Лицар Денаріїв уособлює стан духу, що характеризується старанністю, терпінням і наполегливістю, у якому створюються речі потрібні та корисні. Ви готові працювати і, якщо докладете достатньо зусиль результат буде в наявності. Гороскоп на завтра радить: головне – не поспішати і маленьким камінчиком вибудовувати стосунки, причому це стосується всіх сфер спілкування.
ТЕЛЕЦЬ – Закохані
Карта обіцяє глибокі любовні переживання, але показує, що будь-який крок передбачає певний вибір. Вам буде складно, як і загалом останнім часом. Гороскоп на сьогодні каже, що впоратися зі своїми емоціями вийде, але ціна може бути надто великою. Дивіться, кохання – лише ваш вибір.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Жезлов
Гороскоп за картами Таро на середу обіцяє вам зайву збудливість. Вершник Жезлов символізує жар душі, що виявляється у спразі життя. Тому ви готові брати участь у будь-яких активностях, йти на поводу у безглуздих ідей, а потім переживати через результат. Однак, часто у вашому випадку ризик є шляхетною справою, тому не бійтеся приймати сміливі рішення.

РАК – Трійка Кубків
Трійка Кубків виражає радість, безтурботність та подяку. Гороскоп на середу каже: сьогодні у вас з’явиться людина, яка зможе нарешті вам допомогти розібратися з усіма проблемами, які виникали у вашому житті у великій кількості останнім часом. Ви відчуєте себе ніби “гора з плечей”.
ЛЕВ – Блазень
Ця карта – це ваше внутрішнє “я” або ваша внутрішня дитина. Блазень означає спонтанний початок чогось нового, неупередженість, відкритість. Інша сторона медалі – легковажність та та сама інфантильність у поведінці. Тож дивіться – ви на межі. Якщо ви поставитеся до нової пропозиції дуже легко – вас можуть сприйняти неправильно.
ДІВА – Утримання
Таро пропонує вам карту, яка відповідає тому щасливому стану, коли людина почувається, любить себе і перебуває, тому в гармонійній рівновазі з навколишнім світом. При цьому, як пророкує гороскоп на завтра, у Дев зовсім геть-чисто зникне бажання стрибати вище голови і працювати на знос. У вас сьогодні ідеальний день, тому відпочивайте та насолоджуйтесь життям.
ТЕРЕЗИ – Туз Мечів
Карта означає насіння, з якого зароджується нова думка, ідея, новий погляд на давно вже звичні, звичайні речі. Завтра ви відкриєте собі щось нове і це змінить ваш внутрішній світ. Ідеї витатимуть всюди, головне вловити потрібну і грамотно скористатися тими шансами, які подарує доля.
СКОРПІОН – Четвірка Кубків
Гороскоп за картами Таро обіцяє вам незадоволеність цього дня. Про це говорить карта, що означає “пересичення”, “перебір”. Так, ви втомилися, але подумайте про те, що всі ваші праці будуть неодмінно гідно винагороджені. Навколишні дійсно вважають вас природженим переможцем, проте чомусь не говорять вам про це відкрито. Припиніть скиглити і подумайте про хороше.

СТРІЛЕЦЬ – Маг
Таро обіцяє вам інтелектуальні можливості. Карта означає розум, кмітливість, активну життєву позицію. Гороскоп на середу радить Стрільцям проявити себе у всій красі. У вас з’явиться важке завдання, але ви з легкістю його вирішите, головне – не бійтеся діяти і не відкидайте допомогу від людей, які ви завжди вважали слабшими за себе.
КОЗЕРІГ – Десятка Кубків
Ця карта виражає найвищу гармонію і глибоке, благотворне кохання. Сьогодні ви любите світ, а ваше оточення віддає вам у відповідь тепло та ласку. Ви готові пожертвувати чимось дуже важливим заради близьких і це запорука щасливих стосунків.

ВОДОЛІЙ – Лицар Жезлов
Лицар Жезлов – мапа неоднозначна. З одного боку, він символізує спрагу життя, пристрасність і ентузіазм, але іноді переходить у нетерпіння, підвищену імпульсивність. Сьогодні ваші вчинки можуть вилізти вам боком через надмірну емоційність. Найкраще притримати негатив при собі.
РИБИ – Четвірка Мечів
Четвірка Меч – це карта застою, перерваної діяльності та вимушеного спокою. Зверніть увагу на своє здоров’я, можливо, вам варто серйозно замислитися над тим, щоб відпочити і не виснажувати себе. Жодна прагнення до роботи не допоможе, а тільки нашкодить. Зверніться за допомогою до тих, хто вам дорогий і завжди підтримає – спілкування та взаєморозуміння допоможе досягти внутрішньої гармонії.