Гороскоп на 4 травня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 4 травня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Овни і Діви. А ось Козерогам в цей день потрібно бути акуратними і зібраними.

Овен – Вежа
Овни, 4 травня вам варто ризикувати в якійсь справі по бізнесу. Адже карти Таро кажуть, що ризик буде виправданий і все вийде.
Телець – Верховна Жриця
Тельці, 4 травня не бійтеся демонструвати лідерські якості. Ваша внутрішня стійкість і вроджене спокій допоможуть при вирішенні навіть найскладніших завдань.
Близнюки – Колесо Фортуни
Близнюки 4 травня можуть братися за будь-яку роботу, навчання або завдання. День буде сприятливим абсолютно для всіх сфер діяльності – від особистої до фінансової.

Рак – Лицар Мечів
У цей день через велику кількість емоційних переживань, які вас чекають, ви можете потрапити в непросту ситуацію. Перш ніж приймати рішення, зверніться за порадою до людини, якій довіряєте.
Лев – Правосуддя
Карти Таро кажуть, що Левам потрібно присвятити цей день відпочинку, працювати можна тільки над власним духом або тілом. Зараз вдалий час для прощання з поганими звичками.
Діва – Зірка
Дев 4 травня буде чекати на рідкість спокійний день. Тому карти Таро рекомендують насолоджуватися кожним моментом і присвятити вільний час самовдосконалення.
Ваги – Закохані
Терезам 4 травня посміхнеться фортуна на любовному фронті. І не важливо, чи є у вас пара чи ні. Милий розмова підніме вам настрій на довгий час, тому не соромтеся і виходите на контакт.
Скорпіон – Пустельник
Замикатися і усамітнюватися Скорпіонам 4 травня не варто – високі шанси впасти в депресивний стан, який затягнеться на довгий період.

Стрілець – Світ
Стрільці, щоб понеділок стало вдалим, після пробудження знайдіть кілька хвилин на себе і в спокої уявіть майбутній день: спокійний, наповнений радістю і комфортом.
Козеріг – Паж кубків
Козероги, 4 травня вам може бути важко налаштуватися на роботу. Однак попрацювати все ж варто, тому що зараз поганий час для ліні. Також будьте обережні з грошима, особливо коли вирушаєте в супермаркет. Ймовірні необдумані витрати можуть вас засмутити.

Водолій – Дама денаріями
Водолії 4 травня буде в центрі уваги. Кому-то знадобиться ваш рада, кому-то серйозніша допомогу. Але вечір проведіть в спокійній обстановці.
Риби – Колісниця
Рибам варто бути обачними зі словами. Необачно сказана гостра фраза може спровокувати конфлікт, вирішувати який у вас не буде бажання. Тому краще двічі думайте перед тим, як сказати зайве.