Гороскоп на 4 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 4 травня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, проте особливо під її приціл потрапили Овни та Діви. А от Козерогам у цей день потрібно бути акуратними та зібраними.

Овен – Вежа
Овни, 4 травня вам варто ризикувати в якійсь справі з бізнесу. Адже карти Таро кажуть, що ризик буде виправдано і все вийде.
Телець – Верховна Жриця
Тільці, 4 травня, не бійтеся демонструвати лідерські якості. Ваша внутрішня стійкість і вроджений спокій допоможуть при вирішенні найскладніших завдань.
Близнюки – Колесо Фортуни
Близнюки 4 травня можуть братися за будь-яку роботу, навчання чи завдання. День буде сприятливим для всіх сфер діяльності – від особистої до фінансової.

Рак – Лицар Мечів
У цей день через багатство емоційних переживань, які на вас чекають, ви можете потрапити в непросту ситуацію. Перш ніж приймати рішення, зверніться за порадою до людини, якій довіряєте.
Лев – ​​ Правосуддя
Карти Таро кажуть, що Левам треба присвятити цей день відпочинку, працювати можна лише над власним духом чи тілом. Нині вдалий час для прощання з поганими звичками.
Діва – ​​ Зірка
Дів 4 травня чекатиме на рідкість спокійний день. Тому карти Таро рекомендують насолоджуватися кожним моментом та присвятити вільний час самовдосконаленню.
Терези – Закохані
Терезам 4 травня посміхнеться фортуна на любовному фронті. І не важливо, є у вас пара чи ні. Мила розмова підніме вам настрій на довгий час, тому не соромтеся та виходьте на контакт.
Скорпіон – пустка
Замикатися і усамітнюватись Скорпіонам 4 травня не варто – високі шанси впасти у депресивний стан, який затягнеться на тривалий період.

Стрілець – ​​ Світ
Стрільці, щоб середа стала вдалою, після пробудження знайдіть кілька хвилин на себе і у спокої уявіть майбутній день: спокійний, сповнений радості та комфорту.
Козеріг – ​​ Паж Кубків
Козероги, 4 травня, вам може бути важко налаштуватися на роботу. Проте попрацювати все ж таки варто, бо зараз поганий час для лінощів. Також будьте обережні з грошима, особливо коли вирушаєте до супермаркету. Можливі необдумані витрати можуть вас засмутити.

Водолій – ​​ Дама Денаріїв
Водолії 4 травня будуть у центрі уваги. Комусь знадобиться ваша порада, комусь серйозніша допомога. Але вечір проведіть у спокійній обстановці.
Риби – ​​
Рибам варто бути обачними зі словами. Оговірливо сказана гостра фраза може спровокувати конфлікт, вирішувати який у вас не буде бажання. Тому краще двічі думайте перед тим, як сказати зайве.