Гороскоп на 4 травня 2023 за картами Таро: всі знаки зодіаку

У четвер, 4 травня 2023 року, знакам Зодіаку за картами Таро очікуються несподіванки, що призводять до змін у їхній долі.

Особливо сильно під впливом цих подій виявляться Овни та Діви. З іншого боку, Козерогам рекомендується виявити обережність та зберігати спокій у цей день.

Овен – Вежа
Овнам рекомендується сьогодні виявити сміливість та прийняти ризик у бізнесі. За даними карт Таро, цей ризик виправданий і успіх буде на їхньому боці.
Телець – Верховна Жриця
Тільцям, згідно з картою Таро “Верховна Жриця”, сьогодні варто не боятися виступати в провідній ролі. Ваша внутрішня сила та спокій допоможуть вам успішно вирішувати навіть найскладніші завдання.
Близнюки – Колесо Фортуни
Близнюки можуть сьогодні взятися за різні завдання, чи то робота, навчання чи інші обов’язки. День обіцяє бути сприятливим для всіх сфер діяльності – від особових справ до фінансових.

Рак – Лицар Мечів
Щодо Раків, карта Таро “Лицар Мечів” вказує на те, що через сильні емоційні переживання, які на вас чекають, ви можете опинитися в складній ситуації. Перш ніж приймати рішення, рекомендується звернутися за порадою до людини, якій ви довіряєте.
Лев – ​​ Правосуддя
Згідно з картами Таро, Левам рекомендується відпочити та зайнятися турботою про свій дух і тіло цього дня. Робота допустима лише щодо особистого розвитку. Зараз настав сприятливий час для позбавлення поганих звичок.
Діва – ​​ Зірка
Дівам, згідно з картою Таро “Зірка”, сьогодні чекає особливо спокійний день. Тому рекомендується насолоджуватися кожним моментом та використовувати вільний час для самовдосконалення.
Терези – Закохані
Цього дня Терезам фортуна посміхатиметься на полі кохання, незалежно від наявності у них партнера чи ні. Приємне спілкування підніме ваш настрій на тривалий час, тому не соромтеся та активно спілкуйтеся з оточуючими.
Скорпіон – пустельник
Скорпіонам, згідно з картою Таро “Самітник”, не рекомендується замикатися на себе і йти в самотність. Імовірність занурення в депресивний стан, який може тривати тривалий час, дуже висока.

Стрілець – Світ
Для того, щоб четвер став вдалим, Стрільцям рекомендується після пробудження приділити кілька хвилин на себе, спокійно уявити майбутній день, повний спокою, радості та комфорту.
Козеріг – ​​ Паж Кубків
Згідно з картою Таро “Паж Кубків”, Козерогам може бути важко налаштуватися на роботу сьогодні. Однак варто все ж таки попрацювати, оскільки зараз не найкращий час для лінощів. Також слід бути обережними з грошима, особливо коли вирушаєте до супермаркету. Необдумані витрати можуть спричинити розчарування.

Водолій – Дама Денаріїв
Сьогодні Водоліям приділено особливу увагу. Хтось може звернутися до вас за порадою, а хтось може потребувати більш серйозної допомоги. Проте вечір рекомендується провести у спокійній обстановці.
Риби – ​​ Колісниця
Щодо Риб, карта Таро “Колесниця” вказує на необхідність бути обережними зі сказаними словами. Нерозсудливо сказана гостра фраза може спровокувати конфлікт, вирішення якого вам не схочеться приймати. Тому рекомендується вдумливо усвідомлювати свої слова перед тим, як сказати щось зайве.