Гороскоп на 4 вересня 2020

Астрологи дали прогноз на п’ятницю, 4 вересня 2020 року. День буде насиченим і активним.

Але стежте за своїм емоційним станом і не забувайте відпочивати.

Овен
Хороший період для того, щоб реалізувати всі, що собі запланували і намрієте. Будьте сміливіше і впевненіше в собі, тоді зможете зміцнити ваші позиції в очах начальства. При цьому обов’язково залишайте час для зустрічей і спілкування зі своїми друзями. У фінансових питаннях варто проявити обережність: грошей в борг не давати і великих покупок не здійснювати.
Телець
вам задоволення. І це добре, адже так ви зможете не тільки виконати корисну роботу, а ще й відновити сили. Отримайте сьогодні нові цікаві пропозиції по роботі – на них варто обов’язково звернути увагу. Якщо виникне гостра ситуація, постарайтеся розібратися в ній на свіжу голову. У відносинах з коханою людиною гармонія.
Близнюки
День буде дуже насиченим різними подіями, які вам сподобаються і будуть мотивувати рухатися далі. Але будуть і гострі ситуації, які необхідно буде вирішувати швидко і без зволікань. Намагайтеся думати не тільки про себе, тоді вам вдасться уникнути непотрібних конфліктів.

рак
Ідеальний день для будь-яких починай і вирішення навіть найбільш складний завдань. Ви будете сповнені впевненості в собі, енергійні і зможете вирішити всі, що собі запланували. Не можна сьогодні відмовлятися від будь-якого спілкування і зустрічей. А в стосунках з коханою людиною буде панувати взаєморозуміння і гармонія. Вдалий період для нових знайомств.
Лев
Хороший період для різних угод, підписання договорів і обговорення проектів. Крім того, зможете зробити ті справи, до яких давно не доходили руки. Будьте акуратними з фінансами: не давайте гроші в борг і не робіть дорогих покупок. Обов’язково приділіть увагу своєму здоров’ю і займіться помірними фізичними навантаженнями.
Діва
Цей день може бути зіпсований конфліктом або великою сваркою з родичами, яка вплине на хід всіх професійних справ. Намагайтеся тримати себе в руках, контролювати емоції і не говорити зопалу. Будьте обережні у фінансових питаннях, а справи, пов’язані з нерухомістю, зовсім відкладіть на інший день.
Терези
Порадуйте себе сьогодні тим, що так любите: походом в спа, масажем, зустріччю з друзями на каву або купіть те, що ви любите. Сміливо спілкуйтеся, заводите нові знайомства, йдіть на співбесіду – у вас є справжній дар переконувати всіх у своїй правоті. Скористайтеся ним на славу.
Скорпіон
Намагайтеся не робити сьогодні дуже різких рухів тіла – можете не отримати той результат, на який розраховуєте. Ви будете почувати себе ніяково, непевно, а в голові будуть роїтися численні думки. Цей період треба перечекати, незабаром він закінчиться. А поки – краще займіться тими справами, які виходять у вас добре і приносять задоволення.

Стрілець
Сміливо можете приймати сьогодні навіть сміливі рішення і братися за нові завдання – все питання, пов’язані з професійними справами, матимуть успіх. Чи зможете також розраховувати на підтримку колег і прихильність начальства. У любовних справах може спостерігатися спад і втрата потягу. Це все ненадовго, до того ж ви сьогодні просто не будете об’єктивними по відношенню до близької людини.
Козеріг
Постарайтеся всі важливі справи перенести на інший день, інакше можете отримати зовсім не той результат, на який розраховували. Підтримка друзів і близьких допоможе відчути себе більш впевнено. Намагайтеся не приймати поспішних рішень, а якщо все ж помилилися, не турбуйтеся: не помиляється лише той, хто нічого не робить. Вечір приділіть собі.

Водолій
4 вересня вам не уникнути важливих зустрічей, переговорів або укладення контрактів. Постарайтеся тримати свої емоції під контролем, мислите раціонально і керуйтеся тільки своїми думками. У любові вас чекають приємні сюрпризи.
риби
Гарний час, щоб проводити переговори, починати будь-які справи, які пов’язані з творчістю і насолоджуватися своєю успішністю. Можливі несподівані приємні знайомства. Але при цьому будь-який дрібний конфлікт може перерости в серйозну сварку. Будьте сьогодні терпиміше і ніжніше з тими, хто вам доріг. А ось вечір все ж приділіть собі.