Гороскоп на 4 вересня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 4 вересня 2021 року по картах Таро пророкує багатьом знакам Зодіаку насичений на пригоди день.

Будьте обережні і не ведіться на провокації.

Овен – Десятка мечів
Це день підведення підсумків. Можливо, ви не готові попрощатися з кимось або з чимось, тим більше, якщо мова йде про самому для вас дорогому. Хоча, може бути, ви вже радієте близького закінчення своїх неприємностей, прикрощів або страждань. У будь-якому випадку намагайтеся не піддаватися бажанню все зруйнувати.
Телець – Паж жезлів
Отримавши знак або шанс, не втрачайте його, навіть якщо він пов’язаний з ризиком. Не вірте пропозицій і обіцянкам, які можуть виявитися швидкоплинними. Можливо, на роботі вам випаде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім розгориться полум’я.
Близнюки – П’ятірка мечів
Перестаньте вичікувати: краще чесно програти, ніж здатися без бою. Чи не вдавайтеся в сумнівні справи і проекти. Якщо ви в цей раз будете готові заступитися за правду і стояти до кінця, то, може бути, в майбутньому опинитеся позбавлені подібних ситуацій.

Рак – Десятка кубків
У вас є причина для радості. Може бути це успішно завершена робота, а може бути зустріч з симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання або дружбу. Відзначте для себе куди саме приведе вас доля в цей день.
Лев – Десятка денарієв
Вам потрібно відчувати магію в буденному. Краса і потенціал, приховані в матеріальних предметах навколо нас. Укладайте вигідні угоди і радійте своєму успіху. Не піддавайтеся жадобі руйнування.
Діва – Дев’ятка жезлів
Грандіозна боротьба близька до завершення. Чи не розслабляйтеся на випадок непередбаченої слабкості. Будьте обережні, не підставляйте себе під удар і не відступайте. Не ломіться в замкнені двері, але і самі не замикайтеся в собі.
Ваги – Лицар мечів
Уникайте конфлікту. Якщо ж у вас не вийде, то дивіться, щоб він не привів до різкого охолодження і погіршення атмосфери в колективі. Вам потрібно лише зберігати ясну голову і реагувати тверезо і холоднокровно. Намагайтеся не захоплюватися, продумуйте свою тактику і дискутуйте без емоцій.
Скорпіон – Трійка денарієв
Вам необхідно знаходити майстерність і знання в якійсь галузі, робити щось вишукане з грубого, сирого матеріала.У вас є сила використовувати трансформують енергії (як вогонь в печі), щоб надати форму вишуканим творінням.

Стрілець – Король кубків
Емоція досягла тієї стадії, коли вона вже готова проявитися у відносинах або в якомусь етапі відносин. Ви готові повідомити іншим про свої почуття. Ви досягли достатньої зрілості і можете давати рекомендації і допомагати іншим спілкуватися.
Козеріг – Дама денарієв
У багатому вбранні та прикрасах, Королева Монет, безсумнівно, насолоджується всім найкращим у житті. Ви повинні зробити те ж саме. Не думайте про негатив. Настав період спокійного насолоди матеріальними задоволеннями, а також час бути щедрим з іншими.

Водолій – Туз жезлів
Спалах натхнення настане зовсім раптово. Обнадійливе початок чогось нового зможе надати вам сил рухатися тільки вперед. Сила волі і рішучість – це те, що повинно вас супроводжувати протягом цього дня.
Риби – Верховний жрець
Ви глибоко вірите в щось. Але зараз вам слід знаходити значення вище і нижче матеріального світу. Етика і мораль допоможуть вам вийти на правильний шлях. Ваша життєва філософія, релігійні вчення і традиції предків також зможуть вам допомогти.