Гороскоп на 4 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 4 вересня 2022 року, за картами Таро пророкує багатьом знакам Зодіаку насичений на пригоди день.

Будьте обережні та не бачитеся на провокації.

Овен – Десятка мечів
Це день підбиття підсумків. Можливо, ви не готові попрощатися з кимось або з чимось, тим більше, якщо йдеться про найдорожчий для вас. Хоча, можливо, ви вже радієте близькому закінченню своїх неприємностей, прикростей чи страждань. У будь-якому випадку намагайтеся не піддаватися бажанню зруйнувати все.
Телець – Паж жезлів
Отримавши знак або шанс, не упускайте його, навіть якщо він пов’язаний із ризиком. Не вірте пропозиціям і обіцянкам, які можуть виявитися швидкоплинними. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я.
Близнюки – П’ятірка мечів
Перестаньте вичікувати: краще чесно програти, ніж здатися без бою. Не вплутуйте в сумнівні справи та проекти. Якщо ви цього разу будете готові вступитися за правду і стояти до кінця, то, можливо, в майбутньому ви будете позбавлені подібних ситуацій.

Рак – Десятка кубків
Ви маєте причину для радості. Можливо це успішно завершена робота, і може бути зустріч із симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання чи дружбу. Позначте собі куди саме приведе вас доля цього дня.
Лев – Десятка денаріїв
Вам потрібно відчувати магію в повсякденному. Краса та потенціал, приховані у матеріальних предметах навколо нас. Укладайте вигідні угоди та радійте своєму успіху. Не піддавайтеся спразі руйнування.
Діва – Дев’ятка жезлів
Грандіозна боротьба близька до завершення. Не розслабляйтеся на випадок непередбаченої слабкості. Будьте обережними, не підставляйте себе під удар і не відступайте. Не ломіться в замкнені двері, але й самі не замикайтеся в собі.
Терези – Лицар мечів
Уникайте конфлікту. Якщо ж у вас не вийде, то дивіться, щоб він не призвів до різкого охолодження та погіршення атмосфери в колективі. Вам потрібно лише зберігати ясну голову і реагувати тверезо та холоднокровно. Намагайтеся не захоплюватися, продумуйте свою тактику та дискутуйте без емоцій.
Скорпіон – Трійка денаріїв
Вам необхідно знаходити майстерність і знання в будь-якій області, робити щось вишукане з грубого, сирого матеріалу.

Стрілець – Король кубків
Емоція досягла тієї стадії, коли вже готова проявитися у відносинах чи якомусь етапі відносин. Ви готові повідомити інших про свої почуття. Ви досягли достатньої зрілості і можете давати рекомендації та допомагати іншим спілкуватися.
Козеріг – Дама денаріїв
У багатому одязі та прикрасах, Королева Монет, безсумнівно, насолоджується всім найкращим у житті. Ви повинні зробити те саме. Не думайте про негатив. Настав період спокійної насолоди матеріальними задоволеннями, а також час бути щедрим з іншими.

Водолій – Туз жезлів
Спалах натхнення настане раптово. Обнадійливий початок чогось нового зможе надати вам сил рухатися лише вперед. Сила волі та рішучість – це те, що має вас супроводжувати протягом цього дня.
Риби – Верховний жрець
Ви глибоко вірите у щось. Але зараз вам слід знаходити значення вище та нижче матеріального світу. Етика та мораль допоможуть вам вийти на правильний шлях. Ваша життєва філософія, релігійні вчення та традиції предків також зможуть вам допомогти.