Гороскоп на 4 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 4 жовтня 2021 року по картах Таро пророкує насичений день більшості знаків Зодіаку.

Деяким в понеділок особливо яскраво буде посміхатися удача, в той час як іншим загрожують певні проблеми. У будь-якому випадку – будьте на чеку.

ОВЕН – Туз Жезлів
Туз Жезлів, що випав вам в розкладі на понеділок, дає надію на благополучний результат будь-якого починання. Отже, сміливо втілюйте в життя навіть самі божевільні ідеї – вони неодмінно знайдуть підтримку серед вашого оточення. Гороскоп на сьогодні пророкує Овнам стабільне і гармонійний розвиток ситуації, пов’язаної з вашою діловим життям. Вам потрібно строго дотримуватися “джентльменського угоди” з колегами і не дозволяти собі вийти за рамки громадських пристойності. Випадаючи в розкладі, карта Туз Жезлів віщує сплеск творчої енергії, хоча поки цю енергію не спрямовано ще на якусь конкретну мету або проект.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Ця карта має позитивний характер, особливо з точки зору суспільної діяльності. Гороскоп на завтра по Таро обіцяє Тельцям заступництво вищих сил і успішний результат будь-якої справи. Пам’ятайте, саме в цей день доля дає вам благословення на звершення чогось принципово важливого, тому не варто боятися відкрито говорити про свої наміри. Представникам цього знака потрібно орієнтуватися на вищі ідеали, на закони моралі, і тоді вони зможуть знайти не тільки цілковиту підтримку з боку своїх наставників, а й відкрити для себе нові горизонти.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Лицар Мечів символізує емоційні злети, які допоможуть вам показати себе в абсолютно новому і несподіваному вигляді. Сьогодні вас чекає піднесений настрій, але для цього ви повинні відкинути звичні способи мислення і діяти оригінально. І, що дуже важливо – зосередьтеся на своїй цілі повністю. Розпилення уваги на дрібниці може привести Близнюків до серйозних помилок, які буде дуже складно виправити.

РАК – Трійка Мечів
Гороскоп на понеділок по картах Таро для Раків прогнозує їм нелегкий день, який вони проведуть в роздумах і над своїм минулим, і над майбутнім. Можливо, існує щось таке, що тягне вас вниз і не дозволяє впевнено рухатися вперед. Раки виявляться перед нелегким вибором, який може прямим чином вплинути на подальше життя і ставлення оточуючих. Будьте уважні.
ЛЕВ – Король денаріями
Сьогодні ви можете підвести підсумки своєї праці і порадіти ім. І, провівши інвентаризацію своїх багатств, можете навіть трошки відпочити від щоденної гонки за успіхом. Для Львів настає період так званого “збору врожаю”, тобто прийшла пора пожинати плоди своїх зусиль. Якщо ви наполегливо працювали над чимось, в понеділок це знайде визнання з боку найближчого оточення. Якщо у вас виникло бажання взятися за якусь нову справу – варто приділити реалізації своєї ідеї належну увагу. Однак, варто пам’ятати, що головне завдання для Львова на найближче майбутнє – зберегти нажите, адже удача може різко змінити своє ставлення до представників цього знака.
ДІВА – Двійка денаріями
Гороскоп на завтра для Дів попереджає їх про нестабільність і хиткості становища в суспільстві. Оскільки Денарії – масть, прямо вказує на відносини з людьми (перш за все на роботі), а також на матеріальне становище, Двійка денаріями символізує погіршення справ саме в цих галузях. Хочете ви того чи ні, але в найближчому майбутньому від вас будуть потрібні всі ділові навички і чимала частка спритності, щоб підтримувати свої справи на нинішньому рівні, не даючи їм “з’їхати по похилій”.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Кубків
Представникам цього знака Зодіаку варто серйозно задуматися про назріваючих проблемах. Карта попереджає про те, що вам все-таки доведеться розплачуватися за помилки, які були допущені раніше. Зверніть увагу також на емоційні переживання людини, яка вам дорога. Ви в силах йому допомогти, тому не нехтуйте проханнями і доведіть, що на вас можна покластися в будь-якій ситуації. Інакше втратите його навсегда.деліться
СКОРПІОН – Трійка Жезлів
Скорпіони останнім часом дуже вимогливі до самих себе, так як усіма силами хочуть досягти поставленої мети. Успіх вже здався на горизонті – залишилося докласти трохи зусиль, і ви отримаєте те, про що так давно мріяли. У роботі ви напевне досягли перших істотних результатів, і Таро пророкують, що всі зусилля будуть помічені тими, на чию увагу ви так розраховуєте. Вище ніс і більше впевненості – ваші нагороди вже не за горами.

СТРІЛЕЦЬ – Світ
Карта Світ означає успіх, серію позитивних подій, досягнення мети. Ви давно готувалися до чогось дуже важливого і гороскоп на сьогодні нарешті пророкує вам втілення в життя всіх планів. Світ також символізує нові знайомства, далекі (закордонні) поїздки і поповнення багажу знань цінною інформацією. Спробуйте розпізнати всі знаки понад і не квапте події.
КОЗЕРІГ – Диявол
Карта Диявол дуже лякає, але в розкладі на понеділок для Козерогів вона набуває нового забарвлення. Так, гороскоп на завтра говорить про те, що ви переглянули свої життєві пріоритети, проте цього від вас вимагали обставини. На даний момент головними в житті Козерогів є аж ніяк не духовні цілі, а виключно матеріальні. Але домагаючись матеріального благополуччя ви заодно удосконалюєте свої моральні якості і загартовує дух. Так тримати!

ВОДОЛІЙ – Правосуддя
Карта говорить про міру відповідальності людини за свої вчинки. Як ви поступаєте з людьми, так і вони будуть надходити з вами. За всі свої помилки доведеться розплачуватися власними мріями, пам’ятайте про це. Ви отримаєте те, що заслужили, адже доля дуже справедлива дама. Насіння справжнього були посаджені в минулому, і змінити це можна тільки наполегливою працею і шляхом переоцінки своєї поведінки.
РИБИ – Шут
Шут – вельми спірна карта, яка може позначати як духовне полегшення, так і погіршення становища в суспільстві. Гороскоп на сьогодні говорить, що вам варто навчитися сприймати події максимально тверезо і реалістично, інакше є ризик, що ви поринете в світ власних ілюзій і забудете про те, що найважливіше, насправді, знаходиться поруч. З іншого боку Шут може означати ліквідацію морального вантажу, який давно нависав над вами. Карти радять Рибам сьогодні відволіктися від власних переживань – ви занадто ускладнюєте те, що насправді дуже просте і зрозуміле.