Гороскоп на 5 березня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 5 березня 2021, по картах Таро пророкує насичений на події день для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Десятка кубків
Незважаючи на те, що п’ятниця – це ще не вихідні, вам слід відпочити. Краще візьміть вихідний і насолодитеся днем. Проведіть його зі своєю сім’єю або друзями і наберіться сил.
ТЕЛЕЦЬ – Паж денарієв
Не бійтеся ризикувати в цей день. Удача на вашому боці, тому не опускайте руки і рухайтеся тільки вперед до своєї мети. Також, вас чекає важлива розмова з близьким другом. Можливо, він розповість вам таємницю, яку приховував тривалий час.
БЛИЗНЮКИ – Дама мечів
Подумайте про те, чого б ви хотіли і почніть шлях до цього. Нічого не бійтеся і сміливо йди до мрії. Прийшов час перестати звертати увагу на всіх і почати жити для себе. Також, вам слід бути більш толерантним до оточуючих. Не думайте, що все навколо потребують ваших радах.

РАК – Двійка кубків
Ви придумали собі світ і живете в ньому. Але прийшов час повертатися в реальність, як би це важко не було. Ви боїтеся і це нормально, але слід робити щось з цим. Не бійтеся жорстокості чи негативу на свою адресу. У вас обов’язково все вийде.
ЛЕВ – Паж жезлів
Ви як альбінос серед білих ворон намагаєтеся знайти своє місце в цьому світі і ніяк не можете це зробити. Але слід зрозуміти, що ваша унікальність – ваша головна сила. Прийміть і полюбіть себе і тоді у вас все вийде.
ДІВА – Дама денарієв
Ви вирішили, що вам не потрібні друзі і постійно відштовхуєте всіх від себе. Порожнеча всередині вас ненажерлива і постійно вимагає ваших емоцій. Заповніть її радістю і добром. Досить жити на самоті. Простягніть руку тим, хто тягнеться до вас і тоді ви відчуєте себе щасливими.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
Прийшов час йти в бій проти чужої підлості. Ви занадто довго дозволяли іншим керувати собою і своїм життям, тепер візьміть всі в свої руки. Але пам’ятайте, що Диявол не падлюка, а продавець і він дасть вам тільки те, що ви самі захочете. Чи не вигодовує в собі злість і негатив.
СКОРПІОН – Четвірка кубків
Гороскоп по картах Таро на 5 березня рекомендує Скорпіонам з головою зануритися в роботу. Це допоможе вам відволіктися від негативних думок. Також, постарайтеся звернути увагу на стан свого здоров’я і в разі погіршення самопочуття – зверніться до фахівців.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка денарієв
Стрільці, гороскоп по картах Таро говорить вам, що прийшла пора зважитися на крок, який ви постійно відкладали на потім. Досить бояться – робіть те, що хочете.
КОЗЕРІГ – П’ятірка жезлів
Скільки б вам не говорили, що у вас нічого не вийде – це неправда. Ви на вірному шляху, тому не реагуйте на чужі слова і коментарі. Озирніться навколо, поруч з вами повно людей, які люблять і підтримують вас.

ВОДОЛІЙ – Король кубків
Танцюйте і веселіться в цей день. Він створений для того, щоб ви змогли відпочити і набратися емоцій. Постарайтеся прожити цей день граючи і насолоджуючись, а потім зберегти ці емоції.
РИБИ – Туз денарієв
Вам потрібна допомога, але ви постійно боїтеся її попросити. Не переживайте, справжні друзі точно не відмовлять вам і зможуть надати все необхідне для того, щоб допомогти.