Гороскоп на 5 березня 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

У п’ятницю, 5 березня 2023 року, згідно з гаданням карт Таро, всі знаки зодіаку очікують насичений день, повний різноманітних подій.

 

ОВЕН – Десятка кубків
У воскресенье особливо рекомендується відпочити і провести час з сім’єю або друзями, щоб набратися сил.
ТЕЛЕЦ – Паж денариев
Для Тельца, цей день передвіщає успіх і успіх, тому не варто боятися ризикувати і рухатися до своєї ціли. Також можливий важливий розмова з близьким другим, який може розкрити давно закриту таємницю.
БЛИЗНЕЦЫ – Дама мечей
Близнецам слід задуматися про своїх мріях і почати рухатися до їх здійснення, не боятися ризикувати і жити для себе. Також важливо бути більш толерантним до оточуючих і не нав’язувати свої поради всім навколо.

РАК – Двойка кубков
Ви живете в своєму вимушеному світі, але прийшло час повернутися до реальності, незважаючи на страхи і тривоги. Не варто боятися жорсткості чи негативу на своїй адресі, важливо, що ви повинні що-то передприняти. У вас є всі можливості для успіху.
ЛЕВ – Паж жезлов
Львам слід зрозуміти, що їх унікальність – це їх головна сила. Приймайте і любите себе такими, які ви є, і тоді у вас все вийде.
ДЕВА – Дама денариев
Для Дев – відштовхування всіх від себе може призвести до ощущення пустоти. Необхідно заповнити її радістю і добром, звернувшись до тем, хто хоче бути поруч з вами. Так вы можете почувствовать себе щасливими.
ВЕСЫ – Рыцарь жезлов
Зараз ви столкнулися з труднощами, які викликані підлостю інших людей. Ви повинні перестати дозволити іншим контролювати ваше життя і взяти на себе відповідальність за неї. Але пам’ятайте, що ніхто не може заставити вас відчувати себе погано, якщо ви цього не дозволяєте. Не оставляйте в собі злобу і негативні думки.
СКОРПІОН – Четверка кубків
Гороскоп на 5 березня по картам Таро рекомендує Скорпіонам повністю завантажитися в роботу, щоб вилучитися з негативних думок. Крім того, слідуйте за своїм здоров’ям і при будь-яких проблемах зверніться до спеціалістів.

СТРЕЛЕЦ – Четверка денариев
Стрельцям гороскоп по картам Таро повідомляє, що прийшло час зробити крок, який ви довго відкладали. Не боїтесь ризикувати і робити те, що хочете.
КОЗЕРОГ – Пятерка жезлов
Вам не варто слухати негативні коментарі та сомнення інших людей, тому що ви знаходитесь на правильному шляху. По кругу вас є безліч людей, яких ви любите і підтримуєте, тому звертайтеся до них за допомогою, якщо це необхідно.

ВОДОЛЕЙ – Король кубков
Гороскоп по картам Таро для Водолеев на 5 березня говорить, що сьогоднішній день призначений для того, щоб ви віддохнули і отримали багато позитивних емоцій. Насладітесь цим днем і збережіть ці емоції.
РЫБЫ – Туз денариев
Рибам же гороскоп по картам Таро на 5 березня радить не боятися просити допомоги у друзів, які точно не відкажуть вам і зможуть надати необхідну підтримку.