Гороскоп на 5 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 5 квітня 2022 року, за картами Таро передбачає вдалий день майже для всіх знаків Зодіаку.

Винятком можуть стати Терези та Риби, але лише через власну безладність.

ОВЕН – Закохані
Карта Закохані говорить про те, що у вашому житті стався застій, зокрема це стосується й особистого. Гороскоп на п’ятницю рекомендує представникам цього знака переглянути свої колишні помилки і спробувати їх виправити. Тоді вирішити всі проблеми буде неймовірно легко, ви самі здивуєтеся.
ТЕЛЕЦЬ – Туз Жезлов
Туз Жезлов символізує готовність зробити вирішальний крок. Ви довго сумнівалися: чи варто приймати те чи інше рішення, боячись помилитись у своїх здогадах. Але всесвіт супроводжує вас, тому сміливо можете діяти.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка Жезлов
Гороскоп на завтра говорить про те, що у ваше життя нарешті прийдуть довгоочікувані позитивні зміни. Можливо, ви перестанете бачити негатив там, де його немає і почнете по-іншому оцінювати те, що відбувається. Це дасть щедрі плоди у майбутньому.

РАК – Десятка Жезлов
Вам варто бути цього дня максимально уважними. Гороскоп на сьогодні говорить про те, що Раки можуть пропустити важливу підказку, яка покаже як чинити в ситуації, що склалася. Тоді ухвалення правильного рішення буде просто “справою техніки”. Уважно поглядайте на всі боки і побачите, наскільки світ насправді простий.
ЛЕВ – Шістка Денаріїв
Львів останнім часом непокоїть питання матеріального достатку та забезпеченості. Зокрема, ви вважаєте, що ваші праці не гідно цінують. Можливо, варто трохи відпочити та перевести подих. Тоді прийде усвідомлення всіх реальних проблем, а це перший крок до їх вирішення.
ДІВА – Лицар Кубків
Лицарі в Таро символізують мінливість та непостійність. Гороскоп на п’ятницю готує Дев до змін, швидше за все – на краще. Головне – не робіть поспішних висновків і не намагайтеся стрибнути вище за власну голову – все одно у вас це не вийде. Та це й не потрібно, все прийде у відведений час.
ТЕРЕЗИ – П’ятірка Мечів
П’ятірка Меч – карта протиріч. Справді, Терези останнім часом самі не знають, чого хочуть від життя і це їхня головна проблема. Ви займаєтеся самокопанням, і робите це даремно. В даний час вас не можна назвати везунчиком – удача відвернулася від вас, тому не варто приймати глобальні рішення в цей період.
СКОРПІОН – Четвірка Мечів
Гороскоп на завтра радить вам припинити гонку за вигаданими цілями, які ви затіяли раніше. Ви майстерно долає всі проблеми, і це добре, але витрачаєте на це занадто багато сил і енергії. Можливо, не варто бігти гвинтовими сходами вгору, якщо досить просто натиснути кнопку і викликати ліфт. Успіх на вашому боці, користуйтеся цим і досягайте своїх планів легко.

CТРІЛЕЦЬ – Смерть
Смерть – це якийсь кінець. Але варто відзначити, що кінець далеко не завжди має сумний результат. Можливо, як каже гороскоп на сьогоднішній день, вам просто вдасться відрубати від себе те, що заважало рухатися вперед. Якщо попрощаєтеся з власними страхами та комплексами, відчуєте величезне полегшення.
КОЗЕРІГ – Дев’ятка Кубків
Козерога починають новий виток у своєму житті. Ви переоціните своє ставлення до багатьох речей, і це дозволить визначити для себе найважливіші аспекти існування. Чітко усвідомивши, що світ сповнений фарб, а життя – нехай і випробування, але цікаве та цікаве – ви зможете впритул зайнятися реалізацією своєї заповітної мрії. У вас все вийде, не сумнівайтеся у своїх силах.

ВОДОЛІЙ – Блазень
Карта шут є символом дитинства. Іноді це корисно, а от у деяких випадках – зовсім недоречно. Гороскоп радить вам навчитися розмежовувати ці моменти і тоді ви не допускатимете доленосних помилок.
РИБИ – Правосуддя
Настав час пожинати плоди. Якщо ви раніше комусь допомогли або зробили добру справу просто так – вам повернеться все з лишком. Так само справи і з поганими вчинками: все повернеться в стократ. Готуйтеся приймати удар, якщо не зумієте виправити свої ж помарок у житті.