Гороскоп на 5 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 5 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків Зодіаку рекомендує бути максимально обережними, але водночас спритними.

Будьте уважні до дрібниць і звертайте увагу на те, що вас оточує.

ОВЕН – Колесо Фортуни
Овнам потрібно відпочити. Незважаючи на те, що останнім часом ви часто помилялися і багато втратили – 5 листопада успіх буде на вашому боці. Ви маєте пройти важливе випробування, яке принесе неймовірний результат. Крім того, постарайтеся провести день, концентруючи увагу тільки на позитиві. Вітер змін принесе вам нові шанси та нові можливості. Не проґавте свій шанс.
ТЕЛЕЦЬ – Утримання
Не намагайтеся обманом оволодіти тим, що вам не належить. Вам слід бути уважним до деталей, оскільки в них те, що приведе вас до істини і зможе дати вам можливість заспокоїтися. Ви отримаєте довгоочікуване умиротворення, а також спокій.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка Кубків
Незважаючи на те, що поряд з вами завжди багато людей – ви почуваєтеся самотньо. У натовпі вам неспокійно, а ночами ви постійно бачите той самий сон… Не поспішайте зневірятися, оскільки зовсім скоро ваше життя кардинально зміниться. Ви зустрінете людину, яка подарує вам довгоочікуване кохання.

РАК – Сімка Жезлів
5 листопада ви почуєте важливу новину, яка призведе до несподіваного відкриття. Не давайте собі можливості розслаблятися і не намагайтеся стрибнути вище за свою голову. Вам не варто обмежувати свої можливості та відмовлятися від наданих шансів.
ЛЕВ – Дев’ятка Денаріїв
Картка попереджає, що матеріальна забезпеченість та комфорт стоять під загрозою. Ви втрачаєте більше, ніж купуєте, тому вам потрібно зупинитися і почати планувати своє майбутнє.
ДІВА – Шістка Меч
Вирушайте в дорогу, незважаючи на затримки, та вступіть на нову землю. Головне – не опускати руки та не відмовлятися. Зробіть необхідний крок рішуче і тверезо, а потім огляньтеся. Напевно, знайдеться хтось, хто зможе допомогти вам.
ТЕРЕЗИ – Десятка Денаріїв
Укладайте вигідні угоди та радійте своєму успіху. Ви можете насолоджуватися повнотою життя. Плоди дозріли і чекають, щоб ви прийшли і зібрали їх. Намагайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя.
СКОРПІОН – Сонце
Відстоюйте свою точку зору енергійно та послідовно. Будьте насторожі, щоб не випустити з рук важливої ​​для вас справи. У вас є суперники або вороги, які мають намір зробити вам підніжку. Коли вони будуть виводити видобуток у вас з-під носа, не сидіть склавши руки, а кидайтеся в бій.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка Мечів
Незабаром у вашому житті може виникнути буря, а перед нею традиційне затишшя. На вас чекає те, що дасть вам необхідні знання у майбутньому. Будьте собою і не реагуйте на критику збоку. Ваше оточення підтримає вас та допоможе з труднощами.
КОЗЕРІГ – Туз Денаріїв
Будьте уважні до свого оточення цього дня. Вам доведеться впоратися з багатьма складнощами. Найголовніше – не опускати руки та рухатися до своєї мети. Ви сильна особистість і у вас вдасться зробити те, заради чого ви пройшли весь цей шлях.

ВОДОЛІЙ – Блазень
Будьте готові до того, що з вас сміятимуться. Але не зраджуйте це занадто серйозного значення, оскільки на вас у майбутньому чекає успіх. Ви отримаєте все, що хочете, незважаючи ні на що. Крім того, ви отримаєте важливе повідомлення цього дня.
РИБИ – Диявол
Незважаючи на те, що ця карта має досить негативне значення, вам необхідно усвідомити її прихований зміст. У ній заховано багато таємниць, які вам потрібно розгадати. Але не намагайтеся ступити на цей шлях на самоті, а попросіть допомоги в інших.