Гороскоп на 5 серпня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 5 серпня 2020 року, по картах Таро обіцяє спокій Рибам, стрімкі зміни Левам і “генеральне прибирання” Тельцям.

 

Овен – Диявол
Не бійтеся цієї карти. Позитивною її справді не назвеш, але вона не така страшна, як здається. Перш за все, мова не йде про негативну дію ззовні. Карта присвячена вашим власним слабкостям і залежностей. Сьогодні ви можете усвідомити, що стали рабом своїх пристрастей, бажань, егоїзму, скнарості або інших подібних якостей. Таро радять вам переглянути своє ставлення до того, чим або ким ви дорожите більше всього на світі. Якщо ви хочете бути вільними, звичайно.
Телець – Смерть
І ця карта не така страшна, як здається. На ній зображений єгипетський бог Анубіс, помічник в переході в інший світ. У його лівій руці – посудину з серцем померлого, а в правій – список його добрих справ, який буде представлений на вищому суді. На задньому плані – ваги як символ такого суду. Сьогодні Таро радять вам “поховати” все те, що заважає вам жити і розвиватися, що обмежує і демотивує вас. Наприклад, відносини з депресивними людьми, свої застарілі погляди на світ або просто мотлох в будинку. Займіться “генеральним прибиранням”, звільніть місце для кращого майбутнього.
Близнюки – Помірність
Вам випала дивовижна карта! Вона означає процес перетворення звичайних інгредієнтів в щось незвичайне і цінне. Сьогодні може відбутися незвичайна трансформація – як в матеріальному, фізичному плані, так і в плані вашого оточення і вас самих. За спиною головного героя – величезний диск Сонця. В Єгипті світило вважалося вищим божеством, тому цей знак вказує на допомогу і благословення Неба. День обіцяє принести хороші зміни і гармонізацію на всіх рівнях.

Рак – Імператриця
Чудова карта! Вона символізує, насамперед, родючість і плодючість, а також щедрість природи в широкому сенсі слова. Це божественний материнський аспект, який народжує нове життя, оберігає те, що народжене і допомагає йому розвиватися і рости. Будь-яка ваша робота сьогодні буде плідною та зазначеною допомогою Понад. На неї вказує не тільки благословляє жест Імператриці, але і сонячний диск. Можливі спалахи натхнення і приплив творчих сил. Ще одне значення карти – вагітність.
Лев – Місяць
Ця красива карта має два прямо протилежних значення. Перше – обман, ілюзія, незрозумілі страхи, занепокоєння, неясність шляху і цілей. При місячному світлі все здається не таким, як при світлі дня. Ви можете втратити впевненість у своїх силах і бажання йти до мети. Сумніви можуть взяти над вами верх. Друге значення карти говорить про те, що перед вами – прямий шлях (між двома пірамідами). Важливо побачити його, незважаючи на напівтемрява, а також зуміти зробити правильний вибір між розгнузданими пристрастями (чорна фігура вовка) і вмінням їх приручати (біла собака).
Діва – Маг
Вам випала карта вищої майстерності. Маг вміє управляти простором і часом, він підпорядкував стихії і власні пристрасті. День може бути присвячений професійному визнанню, підвищенню вашого авторитету, лідерським перспективам і просуванню по кар’єрних сходах. Ще одне значення карти – самореалізація, вміння контролювати ситуацію і одночасно проявляти гнучкість, а також здійснення мрії.
Терези- Імператор
Це карта вищої влади в її матеріальному аспекті. Сьогодні вам можуть довірити важливу справу, оскільки навколишні зрозуміють: ви той, хто може розрулити будь-яке питання, взяти на себе відповідальність і вести за собою. Причому, в правильному напрямку. Імператор пропонує вам прийняти скіпетр владики і спробувати “порулити”. У вас є всі необхідні якості і вміння. Головне – вірити в свої сили і чітко усвідомлювати мету.
Скорпіон – Світ
Мабуть, це найкраща карта колоди. Вона символізує тріумфальне завершення великого шляху, задоволення результатами праці, гармонію і умиротворення. Сьогодні ви можете завершити важливий етап свого життя і насолодитися плодами успіху. Але значення карти не обмежується цим. Вона дуже глибока. Мова в ній не просто про досягнення, але про глибинну трансформації, про усвідомлення мети свого існування, про розуміння вищої мудрості світу. Незалежно від того, в якому аспекті “програється” карта, день обіцяє бути по-справжньому особливим.

Стрілець – Колесо Фортуни
Назва карти говорить сама за себе. Це удача і везіння! Сама Фортуна сьогодні буде вашою супутницею. Що б ви не робили, все буде йти як по маслу. Всі двері будуть відкриті, на всіх перехрестях для вас буде горіти зелене світло. Можливий і виграш в лотерею. Не пропустіть шанс, зробіть якомога більше. Але покваптеся: колесо постійно обертається. Встигніть зробити все, поки ви на висоті.
Козерог – Башня
Это не самая лучшая карта колоды. На ней изображена египетская пирамида, которую разрушает молния. Но не расстраивайтесь. На самом деле карта обещает эволюционные, необходимые, полезные перемены. Скорее всего, вы не будете к ним готовы. Вам может показаться, что всё происходит слишком быстро, слишком неожиданно. Обстоятельства могут сложиться так, что вам придется расстаться с чем-то дорогим. И всё же судьба мудрее нас. Спустя какое-то время вы поймете, что всё, абсолютно всё было к лучшему.

Водолей – Колесница
Не в первый раз за последние дни вам выпадает эта карта. Она несет огромный потенциал и глубокий смысл. Прежде всего, это лидерская позиция в каком-то очень важном процессе, а также забота о чем-то очень ценном. Вам могут предоставить особые полномочия в деликатном деле и попросят сохранить груз или тайну. Тем самым вам дадут понять, что вы заслуживаете доверия. Вы действительно способны справиться с этой задачей наилучшим образом. Таро рекомендуют только одно: не упускайте из вида мелочи. Эти “кони” нуждаются в постоянном контроле.
Рыбы – Солнце
Это самая позитивная карта колоды. Вы знаете, что для древних египтян Солнце было не просто дневным светилом – оно было высшим божеством. В этом контексте карта обещает благословение Свыше и помощь самого Неба в том, что вы делаете. Она также говорит об удовлетворении плодами своего труда, об успехе и признании, о приливе сил – физических и творческих, а также о благополучном разрешении всех проблем и конфликтов.