Гороскоп на 5 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 5 серпня 2022 року, за картами Таро обіцяє благословення Понад Рибам, стрімкі зміни Левам та “генеральне прибирання” Тельцям.

 

Овен – Диявол
Не бійтеся цієї карти. Позитивною її справді не назвеш, але вона не така страшна, як здається. Насамперед, не йдеться про негативний вплив ззовні. Карта присвячена вашим власним слабкостям та залежностям. Сьогодні ви можете усвідомити, що стали рабом своїх пристрастей, бажань, егоїзму, скнарості чи інших подібних якостей. Таро радять вам переглянути своє ставлення до того, чим або ким ви цінуєте найбільше у світі. Якщо ви хочете бути вільними, звичайно.
Телець – Смерть
І ця карта не така страшна, як здається. На ній зображений єгипетський бог Анубіс, помічник у переході в інший світ. У його лівій руці – посудина із серцем померлого, а правій – список його добрих справ, який буде представлений на вищому суді. На задньому плані – терези як символ такого суду. Сьогодні Таро радять вам “поховати” все те, що заважає вам жити та розвиватися, що обмежує та демотивує вас. Наприклад, стосунки з депресивними людьми, свої застарілі погляди на світ або просто мотлох у будинку. Займіться “генеральним прибиранням”, звільніть місце для кращого майбутнього.
Близнюки – Помірність
Вам випала дивовижна картка! Вона означає процес перетворення звичайних інгредієнтів на щось незвичайне та цінне. Сьогодні може статися незвичайна трансформація – як у матеріальному, фізичному плані, так і в плані вашого оточення та вас самих. За спиною головного героя – величезний диск Сонця. У Єгипті світило вважалося найвищим божеством, тому цей знак вказує на допомогу та благословення Неба. День обіцяє принести гарні зміни та гармонізацію на всіх рівнях.

Рак – Імператриця
Чудова картка! Вона символізує, насамперед, родючість і плодючість, і навіть щедрість природи у сенсі слова. Це божественний материнський аспект, який народжує нове життя, оберігає те, що народжене та допомагає йому розвиватися та рости. Будь-яка ваша робота сьогодні буде плідною та відзначеною допомогою Понад. На неї вказує не лише благословляючий жест Імператриці, а й сонячний диск. Можливі спалахи натхнення та приплив творчих сил. Ще одне значення карти – вагітність.
Лев – Місяць
Ця гарна карта має два прямо протилежні значення. Перше – обман, ілюзія, незрозумілі страхи, занепокоєння, неясність шляху та цілей. При місячному світлі все здається не таким, як у світлі дня. Ви можете втратити впевненість у своїх силах та бажання йти до мети. Сумніви можуть взяти над вами гору. Друге значення карти свідчить, що перед вами – прямий шлях (між двома пірамідами). Важливо побачити його, незважаючи на напівтемряву, а також зуміти зробити правильний вибір між неприборканими пристрастями (чорна фігура вовка) та вмінням їх приручати (біла собака).
Діва – Маг
Вам випала мапа вищої майстерності. Маг вміє керувати простором і часом, він підкорив стихії та власні пристрасті. Незважаючи на вихідний, день може бути присвячений професійному визнанню, підвищенню вашого авторитету, лідерським перспективам та просування кар’єрними сходами. Ще одне значення карти – самореалізація, вміння контролювати ситуацію та одночасно виявляти гнучкість, а також здійснення мрії.
Терези – Імператор
Це карта найвищої влади у її матеріальному аспекті. Сьогодні вам можуть довірити важливу справу, оскільки оточення зрозуміють: ви той, хто може розрулити будь-яке питання, взяти на себе відповідальність і вести за собою. Причому у правильному напрямку. Імператор пропонує вам прийняти скіпетр владики і спробувати “порулити”. У вас є всі необхідні якості та вміння. Головне – вірити у свої сили та чітко усвідомлювати мету.
Скорпіон – Світ
Мабуть, це найкраща карта колоди. Вона символізує тріумфальне завершення великого шляху, задоволення результатами праці, гармонію та умиротворення. Сьогодні ви можете завершити важливий етап свого життя та насолодитися плодами успіху. Але значення картки не обмежується цим. Вона дуже глибока. Мова в ній не просто про досягнення, а про глибинну трансформацію, про усвідомлення мети свого існування, про розуміння вищої мудрості світу. Незалежно від того, в якому аспекті “програється” карта, день обіцяє бути по-справжньому особливим.

Стрілець – Колесо Фортуни
Назва карти говорить сама за себе. Це удача та везіння! Сама Фортуна сьогодні буде вашою супутницею. Що б ви не робили, все йтиме як по маслу. Всі двері будуть відчинені, на всіх перехрестях для вас горітиме зелене світло. Можливий і виграш у лотерею. Не пропустіть шанс, зробіть якнайбільше. Але поспішіть: колесо постійно обертається. Встигніть зробити все, поки ви на висоті.
Козеріг – Вежа
Насправді, карта обіцяє еволюційні, необхідні, корисні зміни. Швидше за все, ви не будете готові до них. Вам може здатися, що все відбувається надто швидко, надто несподівано. Обставини можуть скластися так, що вам доведеться попрощатися з чимось дорогим. І все ж доля мудріша за нас. Через якийсь час ви зрозумієте, що все, абсолютно все було на краще.

Водолій – Колісниця
Не вперше за останні дні випадає ця карта. Вона несе величезний потенціал і глибоке значення. Насамперед це лідерська позиція в якомусь дуже важливому процесі, а також турбота про щось дуже цінне. Вам можуть надати особливі повноваження у делікатній справі та попросять зберегти вантаж чи таємницю. Тим самим вам дадуть зрозуміти, що ви заслуговуєте на довіру. Ви дійсно здатні впоратися з цим завданням якнайкраще. Таро рекомендують тільки одне: не пропускайте з уваги дрібниці. Ці “коні” потребують постійного контролю.
Риби – Сонце
Це найпозитивніша карта колоди. Ви знаєте, що для стародавніх єгиптян Сонце було не просто денним світилом – воно було найвищим божеством. У цьому контексті карта обіцяє благословення згори і допомога самого Неба в тому, що ви робите. Вона також говорить про задоволення плодами своєї праці, про успіх та визнання, про приплив сил – фізичних та творчих, а також про благополучне вирішення всіх проблем та конфліктів.