Гороскоп на 5 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 5 січня 2021 року по картах Таро пророкує неоднозначний, але цілком продуктивний день практично всім знакам Зодіаку.

 

ОВЕН – Трійка Жезлів
Трійка Жезлів об’єднує в собі два контексту – по-перше, це довгий і важкий шлях, який веде до вершини крізь численні перешкоди, і, по-друге, це широкий огляд навколишнього світу, що відкриває перед представниками цього знаку Зодіаку нові горизонти. Гороскоп на вівторок пророкує Овнам активний день і щедру винагороду, якщо ви зумієте подолати всі труднощі і духовні бар’єри. У цей день доля покаже щось більше, ніж бачать всі навколишні. А ви, з висоти свого досвіду, зможете зрозуміти і оцінити знак.
ТЕЛЕЦЬ -Шестерка денаріями
Ця карта обіцяє вам легке дозвіл фінансових проблем і надання необхідної допомоги у важливому на даний момент питанні. Гороскоп на сьогодні говорить, що завдяки власним зусиллям, діловим талантам, цілеспрямованості і розуму ви зумієте забезпечити собі хороший рівень добробуту. Більш того можливо навіть доведеться допомагати іншим, адже відтепер у вас будуть всі умови для цього. Таро рекомендують в цей день відгукуватися на прохання, звернені до вас, але все-таки пам’ятати: не слід дозволяти сідати собі на шию.
БЛИЗНЮКИ – Королева Мечів
Вам випала цікава карта, особливо з точки зору духовної складової життя. Королева Мечів передрікає Близнюкам активне прагнення до ідеалу і боротьбу за власну незалежність. У вівторок ви можете зробити реальні кроки, щоб отримати більше свободи – перш за все, в плані прийняття рішень. Методично ви будете обрубувати одну за одною ланцюга, що сковують ваші рухи. Варто відзначити, що гороскоп на завтра обіцяє: ви неодмінно досягнете успіху, але однодумців і просто друзів у вас стане менше. З іншого боку, бажання бути краще за всіх не принесе очікуваного задоволення – просто зверніть увагу на те, що найуспішніші ніколи не бувають ідеальними.

РАК – Повішений
Карта показує ступінь свободи людини і вказує на численні обмеження, а також заборони. Життєва ситуація у Раків істотно змінилася: поставлена ​​мета не досягнута, тому що була зупинена обставинами або вашими ж помилками. Ви зайшли в глухий кут або перебуваєте, що називається, в “підвішеному стані”, тому постійно відчуваєте себе, немов у пастці. Не виключено, що раніше Раки стали жертвою зради або самі зрадили себе, і якщо це так – у вівторок все повинно стати на свої місця.
ЛЕВ – Вежа
Вежа попереджає Левів про прийдешні небезпеки, які можуть торкнутися різних сфер їх життя. Гороскоп на завтра обіцяє, що вівторок може піднести ряд несподіваних подій, які здатні геть вибити вас зі звичного ритму. Але не варто впадати у відчай – все ваші проблеми настільки дрібні і несуттєві, що їх рішення не буде вас обтяжувати. До того ж, результат подій принесе масу позитивних емоцій під кінець дня.
ДІВА – Четвірка денаріями
Сьогодні Таро рекомендують вам подумати про своє ставлення до грошей і інших матеріальних цінностей. На карті зображено типовий скнара. Не доводиться сумніватися в тому, що він заробив багатство власною працею, і в цьому сенсі він заслуговує на повагу. У той же час, ставши багатим, він втратив спокій і сон. Зайва прихильність до матеріальних цінностей не принесе у ваше життя щастя, і вам варто завжди звертати увагу на цей момент. Пам’ятайте, що будь-яка матерія, в тому числі грошова, потребує оновлення – іноді гроші треба витрачати, і тому гороскоп на вівторок підказує: настав час для глобальних покупок.
ТЕРЕЗИ – Король Жезлів
Королі по Таро завжди символізують вольові рішення, прийняти які буває дуже нелегко. Ви ризикуєте допустити якусь серйозну помилку, яка може вплинути на майбутнє, незважаючи на те, що добре знаєте, чого хочете. Карти кажуть, що у важливій справі вам повинні допомогти близькі. Зверніться до них по допомогу, і вони ніколи не відмовлять. Не варто соромитися говорити про те, що у вас щось не виходить.
СКОРПІОН – Закохані
Карта обіцяє глибокі любовні переживання, але не лякайтеся передчасно. Переживання і клопоти далеко не завжди мають негативне забарвлення, і в вашому випадку це дійсно так. Життя готує для вас істотні зміни на краще, до чого це може стосуватися не тільки особистих відносин, а й фінансового благополуччя. Зірки однозначно на вашому боці, тому представники цього знака Зодіаку нарешті зможуть отримати бажане.

СТРІЛЕЦЬ – Імператриця
Карта символізує родючість, достаток і красу у всіх її проявах. Сьогодні Таро обіцяють вам емоційний і фінансове процвітання, а також задоволення, яке можуть дати ніжні почуття. Саме у вівторок вам належить зробити важливий вибір, від якого залежатиме вся подальша життя. Крім того, Карта вказує на успішну творчу діяльність, а також на зміни на особистому фронті. Можливо, мова йде про швидке одруження або навіть поповнення в родині.
КОЗЕРІГ – Сонце
Карта Сонця висловлює життєлюбність, радість, теплоту і впевненість в майбутньому. Все в вашому житті йде своєю чергою, і, як пророкує гороскоп на завтра, безумовно рухається до вершини. Вам варто не оглядатися на минуле і не занепадати духом, що б не сталося, так як попереду великі зміни, які здатні зробити ваше життя комфортнішим і забезпеченою. Залишилося прислухатися до порад близьких і докласти трохи зусиль.

ВОДОЛІЙ – Паж денаріями
Цей день може принести вам нові перспективи в поліпшенні матеріального добробуту. Можуть надійти дуже цікаві пропозиції, що стосуються підвищення по службі, або грошових вкладень. Все, що вам запропонують, варто прийняти – це буде на користь.
РИБИ – Місяць
Карта Місяця вводить нас в образний світ душі, в світ наших снів, мрій і одкровень. Ви не знаєте, що робити і як визначитися з майбутнім. Гороскоп на сьогодні говорить, що до вас прийде раптове осяяння. Якщо щось раніше турбувало вас і не дозволяло спокійно спати, саме в цей день воно відступить і Риби зможуть знайти довгоочікуваний душевний спокій. Однак, пам’ятайте, скоро настане момент, коли треба буде діяти досить впевнено, тому не лякайтеся перешкод і не намагайтеся втекти від труднощів.