Гороскоп на 5 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 5 травня 2022 року за картами Таро пророкує для всіх знаків Зодіаку настання періоду нестабільності та раптових змін.

Доля радить максимально тверезо оцінювати свої можливості, починаючи нову справу. А старі справи необхідно своєчасно завершити, не тягніть із дедлайнами.

ОВЕН – Закохані
Любов завжди символізує два початку, причому вкрай протилежні. По-перше, це приємні відчуття, тепло та прихильність, а по-друге – тривога втратити те, що вже придбано, ризик зради та страх втрачених надій. Гороскоп на завтра радить Овнам бути напоготові, бо будь-яка ситуація може набувати найраптовішого забарвлення.
ТЕЛЕЦЬ – Сила
Представникам цього знака гороскоп на четвер говорить про можливі труднощі, які виникнуть з вашої вини. Не сумуйте – будь-яка ситуація можна розв’язати, тому тримайте “хвіст пістолетом” і йдіть на компроміс, якщо це необхідно, щоб уникнути конфліктів.
БЛИЗНЮКИ – Імператор
Імператор символізує владу. Іноді вона може надавати нам величезні перспективи та зиск. Іноді ж – просто крутить голову, і тоді людина може втратити зв’язок із реальністю, що негативно позначиться на його стосунках із близькими. Намагайтеся не перегинати з тими можливостями, що їх підкидає доля.

РАК – Помірність
Гороскоп на сьогодні готує Раків до якогось оновлення. Зокрема, може статися щось таке, що переверне ваше раніше спокійне та розмірене життя з ніг на голову. Але не поспішайте нервувати і впадати в паніку – все лише на краще.
ЛЕВ – Жіноча жінка
Жінка Жезлов – збірний типовий “жіночий” образ: вона мінлива, іноді позбавлена ​​логіки, але при цьому м’яка і податлива. І саме таку четвер вам пророкують карти. Цього дня може статися все, що завгодно, але кінцевий результат залежить тільки від вашого сприйняття. Гороскоп для Львів на завтра радить простіше ставитися до дрібних негараздів, бо через переживання можете не побачити чогось приємнішого.
ДІВА – Паж Кубків
Гороскоп для Дів на четвер обіцяє насичений подіями день, який подарує багато вражень. Ймовірно, не всі вони можуть бути позитивними, але в будь-якому разі події проллють світло на найближче майбутнє. Ви зрозумієте, як варто чинити в складній ситуації, кому дякувати за раніше надану допомогу і який вибір варто робити.
ТЕРЕЗИ – Король Жезлов
Король Жезлов символізує педантичність та порядок. Справді, Терезам здається, що все в житті має йти чітко вказаним шляхом, але ж так не буває. Спробуйте переглянути свої вимоги до оточення та одразу побачите, наскільки вам стане легше долати перешкоди.
СКОРПІОН – Двійка Денаріїв
Карта означає силу впливу на певні обставини. Так, від вас залежатиме багато чого, тому варто бути обережними, роблячи будь-який крок. Не бійтеся ризикувати, якщо ціль варта того. Але водночас проаналізуйте всі ризики. Успіх на вашому боці, і це факт, але не варто з нею грати. Просто приймайте всі подарунки долі з подякою.

СТРІЛЕЦЬ – Туз Денаріїв
Гороскоп сьогодні пророкує Стрільцям нові можливості. Ви нарешті зможете реалізувати те, над чим розмірковували довгий час. Але для цього буде потрібно докласти багато зусиль. Якщо не боїтеся труднощів – дерзайте. Все неодмінно вийде так, наскільки вигідно саме вам.
КОЗЕРІГ – Сімка Мечів
Козероги – один із найкмітливіших знаків Зодіаку, якому від природи дано вирішувати всі проблеми одним помахом руки. Але тільки часто перешкодою цьому є їхня невпевненість у власних силах. Подивіться навколо: ви дуже успішні і у вашому житті все йде своєю чергою. Цінуйте цю стабільність і прагнете лише вгору.

ВОДОЛІЙ – Десятка Мечів
Гороскоп на завтра готує Водоліїв до нелегкого життєвого періоду. Ні, це зовсім не означає, що він настане прямо зараз, просто в житті відбудеться ланцюжок подій, після чого можуть виникнути певні проблеми. Будьте готові до будь-яких поворотів і незабаром зрозумієте, що за допомогою близьких вам нічого не страшно.
РИБИ – Туз Жезлов
Раптом у Риб прокинулося бажання щось змінити у своєму житті. І, як каже гороскоп, до цього все давно йшлося. Ви боїтеся труднощів, і це заважає вам продати все бажане. Якщо зможете зрозуміти, в чому полягає ваша головна помилка і зважитеся на серйозний крок – все налагодиться. Зробіть те, що обіцяли, вибачтеся перед тими, кого раніше образили і навчитеся визнавати власні слабкості.