Гороскоп на 5 вересня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 5 вересня 2020 року, по картах Таро пророкує всім знакам Зодіаку насичений на пригоди день.

Левам і Дівам слід поводитися обережно, а ось Риби можуть відпочити.

Овен – Імператор
Пам’ятайте про те, що ви повинні бути, подібно Імператору, мудрі і розважливі. Ви стоїте на порозі нового початку або відкриття. Пам’ятайте про своє коріння і предків. Також, вам слід відчути власну свободу і подумати про майбутнє.
Телець – Лицар жезлів
Лицар жезлів – воїн. Як воїн, ви зобов’язані 5 вересня боротися за власні досягнення. Ідіть тільки вперед і не звертайте уваги на тих, хто буде намагатися негативно вплинути на вас.
Близнюки – Туз денарієв
Вам слід бути в центрі уваги 5 вересня. Думайте тільки про себе і йдіть до своєї мети. Ваші недоброзичливці завжди поруч з вами, пам’ятайте про це і не дайте їм собі нашкодити. Якщо ви не будете захищатися – програєте бій. Якщо програєте бій – не зможете домогтися успіху.

Рак – Сімка кубків
Раки, 5 серпня виберіть собі мрію і всіма силами беріться за її здійснення. Не біжіть від дійсності і не піддавайтеся на приманки ведуть до загибелі. Зберігайте абсолютну ясність і тверезість розуму, щоб не погнатися за примарою, не піддатися обману або самообману.
Лев – Дев’ятка денарієв
Вірте в свою удачу. Прибуток треба не тільки отримати, але і зберегти. Готуйтеся до приємного сюрпризу. Можливо, ви отримаєте послання, або до вас прийдуть, або на роботі вас чекатиме повідомлення. Якщо ви ні на що подібне не розраховуєте, спробуйте допомогти щасливому випадку і вирушайте самі на пошуки щастя.
Діва – Десятка мечів
Не піддавайтеся жадобі руйнування і не захоплюйтеся порожніми проектами. Цей день принесе кінець вашим страхам. Ви зможете отримати одужання і відродження. Стати вільними і відпустіть свої думки.
Ваги – Трійка жезлів
Очікування перших ознак успіху після початкових дій зможе принести вам кілька неспокійних годин. Але не переживайте, зовсім скоро все налагодиться. Перевірте і переконайтеся, що основа у вас гарна і позиції міцні, так що ви можете сміливо дивитися в майбутнє.
Скорпіон – П’ятірка кубків
Готуйтеся до засмучення. Якщо ви вже заздалегідь раділи чогось або вважали справу вирішеною, то цей день вас розчарує. Чи не купайтеся в своєму горі і не чекайте від майбутнього занадто багато чого. Але не впадайте у відчай, в кінці кожного темного шляху – світло і необхідно тільки йти до нього і свого успіху.

Стрілець – Трійка денарієв
Покінчите з колишніми заняттями і переходите на новий, більш високий рівень. Вам представиться шанс покінчити зі старою рутиною або звільнитися від неї, щоб перейти на більш високий рівень.
Козеріг – Туз мечів
Вам прийде в голову блискуча ідея, яка допоможе вирішити обридлу проблему або розгадати давно мучила вас загадку. Будьте уважні і готові “до прийому сигналу”. Але не забувайте про обережність і не говоріть зайвого.

Водолій – Король денарієв
Радійте досягнутому і розумно використовуйте свої ресурси. Не будьте вперті і не піддавайтеся безглуздою паніки. Якщо у вас виникне бажання взятися за якусь нову справу, це дуже добре. Однак головне завдання для вас на найближче майбутнє – зберегти нажите.
Риби – Четвірка жезлів
Будьте відкриті по відношенню до людей і ідей. Не бійтеся, що вас за це “покарають”. Сміливо зробіть перший крок у відносинах з іншим або іншими. Ви переконаєтеся, що вам раді.