Гороскоп на 5 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 5 вересня 2021 року, за картами Таро передбачає всім знакам Зодіаку насичений на пригоди день.

Левам і Дівам слід поводитися обережно, а ось Риби можуть відпочити.

Овен – Імператор
Пам’ятайте про те, що ви повинні бути, подібно до Імператора, мудрі і розважливі. Ви стоїте на порозі нового початку чи відкриття. Пам’ятайте про своє коріння і предків. Також вам слід відчути власну свободу і подумати про майбутнє.
Телець – Лицар жезлів
Лицар жезлів – воїн. Як воїн, ви зобов’язані 5 вересня виборювати власні досягнення. Ідіть лише вперед і не звертайте уваги на тих, хто намагатиметься негативно вплинути на вас.
Близнюки – Туз денаріїв
Вам слід бути у центрі уваги 5 вересня. Думайте тільки про себе та йдіть до своєї мети. Ваші недоброзичливці завжди поруч із вами, пам’ятайте про це і не дайте їм нашкодити собі. Якщо ви не захищатиметеся – програєте бій. Якщо програєте бій – не зможете досягти успіху.

Рак – Сімка кубків
Раки, 5 серпня, оберіть собі мрію і всіма силами беріться за її здійснення. Не біжіть від дійсності і не піддавайтеся на приманки, що ведуть до загибелі. Зберігайте абсолютну ясність і тверезість розуму, щоб не погнатися за примарою, не піддатися обману чи самообману.
Лев – Дев’ятка денаріїв
Вірте у свій успіх. Прибуток треба як отримати, а й зберегти. Готуйтесь до приємного сюрпризу. Можливо, ви отримаєте послання, або до вас прийдуть, або на роботі на вас чекатиме повідомлення. Якщо ви ні на що подібне не розраховуєте, спробуйте допомогти щасливому випадку і вирушайте на пошуки щастя.
Діва – Десятка мечів
Не піддавайтеся спразі руйнування та не захоплюйтесь порожніми проектами. Цей день принесе кінець вашим страхам. Ви зможете отримати одужання та відродження. Стати вільними і відпустіть свої думки.
Терези – Трійка жезлів
Очікування перших ознак успіху після початкових дій зможе принести вам кілька неспокійних годинників. Але не хвилюйтеся, зовсім скоро все налагодиться. Перевірте і переконайтеся, що основа у вас хороша і міцні позиції, так що ви можете сміливо дивитися в майбутнє.
Скорпіон – П’ятірка кубків
Готуйтеся до прикростей. Якщо ви вже заздалегідь раділи чомусь чи вважали справу вирішеною, то цей день вас розчарує. Не купайтеся у своєму горі і не чекайте від майбутнього надто багато. Але не впадайте у відчай, в кінці кожного темного шляху – світло і необхідно тільки йти до нього і свого успіху.

Стрілець – Трійка денаріїв
Закінчіть колишні заняття і переходьте на новий, більш високий рівень. Ви матимете шанс покінчити з колишньою рутиною або звільнитися від неї, щоб перейти на більш високий рівень.
Козеріг – Туз мечів
Вам спаде на думку блискуча ідея, яка допоможе вирішити проблему, що набридла, або розгадати загадку, що давно мучила вас. Будьте уважні та готові до прийому сигналу. Але не забувайте про обережність і не кажіть зайвого.

Водолій – Король денаріїв
Радуйтеся досягнутому та розумно використовуйте свої ресурси. Не будьте впертими і не піддавайтеся безглуздій паніці. Якщо у вас виникне бажання взятися за якусь нову справу, це дуже добре. Однак головне завдання для вас на найближче майбутнє – зберегти нажите.
Риби – Четвірка жезлів
Будьте відкриті стосовно людей та ідей. Не бійтеся, що вас за це покарають. Сміливо зробіть перший крок у стосунках із іншим чи іншими. Ви переконаєтесь, що вам раді.