Гороскоп на 5 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 5 жовтня 2021 року по картах Таро каже, що Терези повністю контролюють ситуацію, а Рибам слід відійти від вирішення будь-яких питань і проблем.

 

Овен – карта дня Таро “Трійка жезлів”
У вашому житті намічається початок нового плідного етапу. Якщо ви щось задумали, ваші плани успішно реалізуються. Але пам’ятайте: нічого не дається даром, блага потрібно заслужити.
Телец- карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день для будь-яких починань, що стосуються таких важливих сфер життя, як кар’єра, бізнес і фінанси. Можете довіритися впливової жінці – саме вона надасть підтримку.
Близнюки – карта дня Таро “П’ятірка мечів”
Не найкращий день, вам слід проявити обережність і вдумливість, інакше ви можете стати жертвою наклепу. При цьому важливо втриматися від подібних методів і не обманювати.

Рак – карта дня Таро “Паж жезлів”
Готуйтеся до позитивних змін в діловій сфері. Діапазон великий – від зміни роботи до ремонту будинку. Ви рухаєтеся в правильному напрямку, і будете за це сповна винагороджені.
Лев- карта дня Таро “Четвірка Пентакль”
Цей день вас точно порадує. Ви залишитеся задоволені своєю роботою, бізнесом і фінансовими справами. Доля піднесе вам щедрий подарунок – не пропустіть свій шанс.
Діва- карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якесь важлива подія у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значимість, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.
Веси- карта дня Таро “Колісниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею управляти. Вам під силу будь-яку справу, за яке ви візьметеся. І все завдяки виявленої дисципліни і організованості.
Скорпіон- карта дня Таро “Шістка кубків”
Вас може вибити з колії подія, пов’язана з вашим минулим. Це може бути як звістка від старого знайомого, так і ваші давні борги. Не бійтеся озирнутися у вчорашній день.

Стрілець – карта дня Таро “Лицар Пентакль”
День готує неприємна подія, яке зачепить матеріальну сферу. Будьте готові до підступів конкурентів. Не варто їх недооцінювати, краще діяти на випередження.
Козерог- карта дня Таро “Сила”
Цей день може здатися вам непростим, але ви зможете будь-яка подія повернути на свою користь. Вас як ніби тестують на міцність, і ви успішно пройдете цю перевірку.

Водолей- карта дня Таро “Король мечів”
Доля готова дати вам шанс позбутися від хвилювала вас проблеми. Ситуація складається в вашу користь, тому труднощі будуть вирішуватися легко і без особливих зусиль з вашого боку.
Риби-карта дня Таро “Пустельник”
Постарайтеся відійти від вирішення будь-яких питань і проблем. Така поведінка буде єдино правильним для вас в цей день. Подивіться на все ніби з боку з позиції спостерігача.