Гороскоп на 5 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 5 жовтня 2022 року, за картами Таро каже, що Терези повністю контролюють ситуацію, а Рибам слід відійти від вирішення будь-яких питань та проблем.

 

Овен – карта дня Таро “Трійка жезлів”
У вашому житті планується початок нового плідного етапу. Якщо ви задумали щось, ваші плани успішно реалізуються. Але пам’ятайте: нічого не дається задарма, блага треба заслужити.
Телець – карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день для будь-яких починань щодо таких важливих сфер життя, як кар’єра, бізнес та фінанси. Можете довіритися впливовій жінці – саме вона підтримає.
Близнюки – карта дня Таро “П’ятірка мечів”
Не найкращий день, вам слід проявити обережність та вдумливість, інакше ви можете стати жертвою наклепу. При цьому важливо утриматися від подібних методів і не дурити.

Рак – карта дня Таро “Паж жезлів”
Готуйтеся до позитивних змін у діловій сфері. Діапазон великий від зміни роботи до ремонту будинку. Ви рухаєтеся у правильному напрямку, і будете за це сповна винагороджені.
Лев – карта дня Таро “Четвірка пентаклей”
Цей день вас безперечно порадує. Ви залишитеся задоволені своєю роботою, бізнесом та фінансовими справами. Доля подарує вам щедрий подарунок – не проґавте свій шанс.
Діва – карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якусь важливу подію у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значення, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.
Терези– карта дня Таро “Колесниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею керувати. Вам під силу будь-яка справа, за яку ви візьметеся. І все завдяки виявленій дисципліні та організованості.
Скорпіон – карта дня Таро “Шістка кубків”
Вас може вибити з колії подія, пов’язана з вашим минулим. Це може бути як повідомлення від старого знайомого, так і ваші давні борги. Не бійтеся озирнутися у вчорашній день.

Стрілець – карта дня Таро “Лицар пентаклей”
День готує неприємну подію, яка зачепить матеріальну сферу. Будьте готові до підступів конкурентів. Не варто їх недооцінювати, краще діяти на випередження.
Козеріг – карта дня Таро “Сила”
Цей день може здатися вам непростим, але ви зможете будь-яку подію повернути на свою користь. Вас ніби тестують на міцність і ви успішно пройдете цю перевірку.

Водолій – карта дня Таро “Король мечів”
Доля готова дати вам шанс позбутися проблеми, що хвилювала вас. Ситуація складається на вашу користь, тому труднощі вирішуватимуться легко і без особливих зусиль з вашого боку.
Риби – карта дня Таро “Самітник”
Постарайтеся відійти від вирішення будь-яких питань та проблем. Така поведінка буде єдино правильною для вас у цей день. Подивіться на все начебто збоку з позиції спостерігача.