Гороскоп на 6 липня 2020

5 липня 2020 року на Вас будуть відвідувати сумніви і суперечливі прагнення, бажання і ідеї, причиною яких можуть стати несподівані події і новини.

Через це не варто будувати ніяких планів на першу половину дня – в них все одно доведеться вносити корективи.

Овен
Зараз краще дотримуватися у всьому нейтральної позиції. Хоч деякі перспективи вам можуть здатися привабливими, але все ж варто зважити всі за і проти. У відносинах з коханою людиною буде панувати мир і спокій.
Телець
Перед вами можуть відкритися нові перспективи в професійній області, але для цього доведеться проявити ініціативу. Через перенапруження можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. День не надихє до нових романтичних зустрічей і знайомств.
Близнюки
Багато хто не надто ясні моменти, які мали місце у вашому житті, почнуть прояснюватися, і все стане на свої місця. Зараз покладайтеся лише на себе. І не тому, що оточуючі можуть підвести, а просто вам самим потрібно бути в курсі всіх справ і подій і не випускати з уваги навіть незначні дрібниці.

Рак
Особливих змін у вашому житті зараз статися не повинно. Хоча слід уважніше придивитися до людей, з якими ви спілкуєтеся. Можливо, хтось із них недолюблює вас і може нанести удар нишком. Але якщо будете обачні і обережні, то зможете запобігти цьому.
Лев
Намагайтеся не пропускати заходів, вони можуть вплинути на ваше майбутнє. Навіть якщо вас просто запросять на вечірку або презентацію, обов’язково сходіть, так як зараз є шанс схопити удачу за хвіст. Ви зможете завести корисні знайомства.
Діва
Не варто боятися змін. Швидкий ритм життя і різноманіття подій в цей день не дадуть стояти на місці. У цей період треба особливо відповідально ставитися до обіцянок, які ви даєте. Не зумівши стримати дане слово, ви серйозніше, ніж зазвичай, ризикуєте втратити своє чесне ім’я.
Терези
Зараз все буде залежати тільки від ваших бажань. Однак намагайтеся уникати великого скупчення народу, так як в натовпі вас можуть очікувати не зовсім приємні сюрпризи – від хамства до злодійства.
Скорпіон
Зосередьтеся на проблемах, які можете легко вирішити, а на все інше не звертайте уваги. Тримайтеся подалі від людей, які вам не до душі, і не майте з ними ніяких спільних справ. До вас можуть тягнутися особистості з поганими помислами і кримінальними замашками.

Стрілець
Присвятіть час собі. Якщо ви щось давно хотіли купити, з кимось зустрітися або кудись сходити, не відкладайте. День сприятливий для зав’язування нових відносин. Якщо вам сподобався чоловік, не відмовляйтеся від знайомства з ним.
Козеріг
Зараз хтось потребуватиме вашої допомоги. Навіть якщо ви не горите бажанням надати послугу, не відмовляйте в проханні. Сказати тверде «ні» можна лише в тому випадку, якщо у вас попросять в борг, а ви або не дуже довіряєте прохачеві, або не маєте фінансових можливостей.
Водолій
Зараз на вашому шляху може виникнути безліч перешкод, подолати які буде досить важко. Але утримайтеся від будь-яких проявів агресивності і агресії. Як тільки ви почнете втрачати самовладання, навколо вас виникне атмосфера нерозуміння і протистояння.
риби
Зірки збираються влаштувати вам серйозний іспит, і від того, як ви його здасте, буде залежати розвиток подальших подій. Уникайте кардинальних змін в будь-яких областях своєї діяльності. Намагайтеся не конфліктувати з тими, кого любите. Краще зайвий раз промовчати, ніж з’ясовувати стосунки.