Гороскоп на 6 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 6 листопада 2019 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлів обіцяє Овнам захоплення і неприкриту лестощі, яка весь день буде литися з усіх боків. Не вірте нікому, вас будуть намагатися обдурити і задобрити, щоб нанести удар. Будьте уважні і подумайте про те, що результат, який ви отримаєте рівний тому, що ви віддасте.
ТЕЛЕЦЬ – Король Кубків
Будьте уважні до своїх друзів. Серед них знаходиться той, хто зробить все, щоб вам було добре і вам слід ставитися до нього з трепетом і вдячністю. Постарайтеся зрозуміти хто ця людина.
БЛИЗНЮКИ – Шістка Кубків
Вам доведеться навчитися брати відповідальність за свої вчинки і справи. Досить бігти від себе і власних страхів – прийшла пора боротися з ними. Не бійтеся невідомості, за нею вас чекає тільки щастя і умиротворення. Вам допоможуть на цьому складному шляху і вкажуть, куди рухатися далі.

РАК – Дама Жезлів
Дама Жезлів – карта, що позначає зміни. Прийшла пора кардинально змінити себе і своє ставлення до світу. Будьте відкритими до нової інформації і не давайте себе можливості лінуватися. Вам необхідна повне перезавантаження.
ЛЕВ – Вісімка Кубків
Ловіть мить успіху, інакше він вислизне. Ви на вірному шляху і вам слід триматися його. Не думайте про те, що щось може зупинити вас, а тільки сміливо рухайтеся вперед. Вам необхідно точно вирішити для себе, що саме ви хочете отримати в кінці свого шляху і тоді перед вами відкриються всі двері.
ДІВА – Шістка денаріями
Незважаючи на те, що ви переживаєте складні часи 6 листопада ви отримаєте заслужену порцію радості. Цей день буде легким і принесе вам безліч позитивних моментів. Вам необхідно бути уважними до деталей і поговорити з близьким другом, якому потрібна ваша допомога.
ТЕРЕЗИ – П’ятірка денаріями
Гороскоп по картах Таро на 6 листопада радить цього знаку Зодіаку поводитися тихо і спокійно. Чи не встрявайте в конфлікти і не намагайтеся стрибнути вище своєї голови. Ваша самодостатність може зіграти нема на вашу користь, тому вам потрібно бути трохи вежливей.
СКОРПІОН – Верховна Жриця
Карта має на увазі для представників цього знака Зодіаку довгоочікувану нагороду за старання. Ви сміливо йшли наперекір усім обставинам, і нарешті дійшли до заповітної мети. Залишилося тільки простягнути руку і схопити свій приз. Гороскоп каже, що нагорода від долі буде саме такою, яку ви очікували.

СТРІЛЕЦЬ – Трійка Кубків
Стрільцям слід навчитися відчувати себе комфортно на самоті. Вам потрібно концентрувати думки тільки на позитиві і не думати про погане. Негативні думки змушують вас сумувати і штовхають на необдумані вчинки.
КОЗЕРІГ – Двійка Мечів
Двійка Мечів символізує вашу втому від усього, що вас оточує. Постарайтеся відпочити і знайти в собі сили для нових звершень. Подумайте про те, що чекає вас попереду і вирішите чи потрібно вам це.
ВОДОЛІЙ – Четвірка Кубків
П’ятниця 6 листопада 2019 року принесе Водоліям радісну новину. Гороскоп по картах Таро обіцяє цьому знаку насичений на пригоди день. Пам’ятайте про те, що від ваших рішень залежить не тільки ваше життя, тому будьте уважні до свого оточення.
РИБИ – Суд
Гороскоп на 6 листопада по картах Таро підготував для Риб цікавий день, результатом якого може стати вигідна угода. Уважно стежте за своїми партнерами, вони готують щось масштабне проти вас і якщо ви помітите це, то перекрутити ситуацію на свою сторону і залишитеся в плюсі.