Гороскоп на 6 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 6 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлов обіцяє Овнам захоплення і неприкриті лестощі, які весь день литимуться з усіх боків. Не вірте нікому, вас намагатимуться обдурити і задобрити, щоб завдати удару. Будьте уважні і подумайте про те, що результат, який ви отримаєте, дорівнює тому, що ви віддасте.
ТЕЛЕЦЬ – Король Кубків
Будьте уважні до своїх друзів. Серед них знаходиться той, хто зробить все, щоб вам було добре і вам слід ставитися до нього з трепетом та вдячністю. Намагайтеся зрозуміти хто ця людина.
БЛИЗНЮКИ – Шістка Кубків
Вам доведеться навчитися брати відповідальність за свої вчинки та справи. Досить втекти від себе та власних страхів – настав час боротися з ними. Не бійтеся невідомості, за нею на вас чекає тільки щастя та умиротворення. Вам допоможуть цим складним шляхом і вкажуть, куди рухатися далі.

РАК – Дама Жезлів
Жінка Жезлов – карта, що позначає зміни. Настав час кардинально змінити себе і своє ставлення до світу. Будьте відкритими до нової інформації та не давайте собі можливості лінуватися. Вам необхідне повне перезавантаження.
ЛЕВ – Вісімка Кубків
Ловіть мить удачі, інакше він вислизне. Ви на правильному шляху і вам слід триматися його. Не думайте про те, що щось може зупинити вас, а сміливо рухайтеся вперед. Вам необхідно вирішити для себе, що саме ви хочете отримати в кінці свого шляху і тоді перед вами відкриються всі двері.
ДІВА – Шістка Денаріїв
Незважаючи на те, що ви переживаєте складні часи 5 листопада, ви отримаєте заслужену порцію радості. Цей день буде легким та принесе вам безліч позитивних моментів. Вам необхідно бути уважними до деталей та поговорити з близьким другом, якому потрібна ваша допомога.
ТЕРЕЗИ – П’ятірка Денаріїв
Гороскоп за картами Таро на 6 листопада радить цьому знаку Зодіаку поводитися тихо і спокійно. Не встряхуйте в конфлікти і не намагайтеся стрибнути вище за свою голову. Ваша самодостатність може зіграти не на вашу користь, тому вам потрібно бути трохи ввічливішим.
СКОРПІОН – Верховна Жриця
Карта передбачає представникам цього знака Зодіаку довгоочікувану нагороду за старання. Ви сміливо йшли наперекір усім обставинам, і нарешті дійшли до заповітної мети. Залишилося лише простягнути руку та схопити свій приз. Гороскоп каже, що нагорода від долі буде саме такою, на яку ви очікували.

СТРІЛЕЦЬ – Трійка Кубків
Стрільцям слід навчитися почуватися комфортно на самоті. Вам потрібно концентрувати думки лише на позитиві та не думати про погане. Негативні думки змушують вас сумувати та штовхають на необдумані вчинки.
КОЗЕРІГ – Двійка Мечів
Двійка Меч символізує вашу втому від усього, що вас оточує. Постарайтеся відпочити і знайти сили для нових звершень. Подумайте про те, що чекає на вас попереду і вирішите чи потрібно вам це.

ВОДОЛІЙ – Четвірка Кубків
Неділя 6 листопада принесе Водоліям радісну новину. Гороскоп картами Таро обіцяє цьому знаку насичений на пригоди день. Пам’ятайте, що від ваших рішень залежить не тільки ваше життя, тому будьте уважні до свого оточення.
РИБИ – Суд
Гороскоп на 6 листопада за картами Таро підготував для Риб цікавий день, результатом якого може стати вигідна угода. Уважно стежте за своїми партнерами, вони готують щось масштабне проти вас і якщо ви помітите це, то перекрутіть ситуацію на свій бік і залишитеся в плюсі.