Гороскоп на 6 лютого 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 6 лютого 2021 року по картах Таро готує для всіх знаків Зодіаку добірку сюрпризів.

Для кого-то вони будуть приємними і запам’ятовуються, для інших же – тривожними і похмурими.

ОВЕН – Закохані
Любов завжди символізує два начала, при чому вкрай протилежних. По-перше, це приємні відчуття, тепло і прихильність, а по-друге – тривога втратити те, що є, ризик зради і страх втрачених надій. Але варто пам’ятати, що любов – широке поняття і буває кардинально різною. Гороскоп на завтра радить Овнам бути на чеку.
ТЕЛЕЦЬ – Сила
Представникам цього знака гороскоп на суботу пророкує нелегкий день, але він в деякій мірі стане для вас знаковим. Можливо, щось спонукає вас прийняти доленосне рішення, і воно може вплинути на долю інших людей. Будьте обережні у своїх висловлюваннях і тоді не злякає удачу.
БЛИЗНЮКИ – Імператор
Імператор символізує владу, яка може як зіграти вам на руку, так і закрутити голову. В останньому випадку зайва зарозумілість в судженнях може залучити у ваше життя жменьку нових ворогів, тому тверезо оцінюйте масштаби будь-якій ситуації.

РАК – Утримання
Гороскоп на сьогодні готує Раков до нового етапу життя. Він буде спокійним і розміреним, в певному сенсі це – затишшя перед чимось грандіозним. Не бійтеся пробувати щось нове, у вас все вийде. А плоди від виконаної роботи не змусять довго себе чекати.
ЛЕВ – Дама Жезлів
Дама Жезлів – збірний образ мінливості і влади. Ви всією душею хочете заявити про себе перед суспільством, при чому зробити це голосно і яскраво. Однак, щось постійно заважає вам на цьому шляху. Ймовірно, Леви переоцінюють свої можливості і емоційний ресурс. Раптово звалилося визнання завжди несе величезну відповідальність, пам’ятайте про це.
ДІВА – Паж кубків
Останнім часом Діви багато грають з долею, та ось тільки подібні ігри можуть досить дорого обійтися вам. Гороскоп на завтра радить трохи пріумеріть свій запал і подивитися на те, що відбувається під іншим кутом. Це може відкрити вам абсолютно новий вид на життя, що також вплине на пріоритети і цінності в майбутньому.
ТЕРЕЗИ – Король Жезлів
Король Жезлів небайдужий для світу. Він робить те, що необхідно, щоб перетворити все навколишнє в те, чим воно повинно бути на його думку. Але ж будь-яка думка – суб’єктивне, а значить, може когось не влаштовувати. Не варто переробляти все в житті на свій лад, адже ви в світі існуєте не одні. Не йдіть проти тих, хто може зіграти вагому роль у вашому житті.
СКОРПІОН – Двійка денаріями
Карта позначає силу вашого вплив на певні обставини. Від вас, насправді, залежить більше, ніж ви думаєте. Скорпіони можуть “жонглювати” багатьма деталями, які в підсумку складуть цілісну картину буття як для них самих, так і для оточуючих. Гороскоп на завтра наполегливо радить взяти ініціативу в свої руки і не боятися проявити себе. Таким чином ви завоюєте довгоочікуване і таке бажане визнання.

СТРІЛЕЦЬ – Туз денаріями
Гороскоп на суботу пророкує Стрільцям надходження нової можливості реалізувати свій потенціал. Ви застрягли на одному щаблі життя, і вже давно прийшов час зробити крок і змінити ситуацію. Ваш інтерес в основному полягає в матеріальних справах, але потрібно подумати і про щось більш високому.
КОЗЕРІГ – Сімка Мечів
Карта символізує верткий, кмітливість, зухвалість. Всі ці риси притаманні Козерогам, але вони, чомусь не так часто ними користуються як слід було б. Чи не зменшуйте свідомо свою значимість для суспільства і не рухайтеся по інерції. Прийшов час діяти, і тільки тоді зможете досягти успіхів.

ВОДОЛІЙ – Десятка Мечів
Гороскоп на сьогодні готує Водоліїв до нелегкої життєвому періоду. Через ваших же помилок ви можете постраждати, і тоді гостро відчуєте біль, при чому не фізичну, а духовну. Але варто пам’ятати, що після хворобливих відчуттів завжди так само раптово приходить і полегшення. Все, що відбувається зараз з вами, відбувається не просто так.
РИБИ – Туз Жезлів
Раптово у Риб прокинулося бажання щось змінювати у своєму житті. І, як каже гороскоп, давно пора. Більш того, раніше ви розлютили долю своєї нерішучістю, тому вам потрібно терміново виправити свої помилки, серйозно зваживши всі “за” і “проти”. Не бійтеся втратити те до чого причепилися – слідом за цим ви знайдете більш важливі речі.