Гороскоп на 6 лютого 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 6 лютого 2023 за картами Таро готує для всіх знаків Зодіаку добірку сюрпризів.

Для когось вони будуть приємними і незабутніми, для інших же – тривожними та похмурими.

ОВЕН – Закохані
Любов завжди символізує два початку, причому вкрай протилежних. По-перше, це приємні відчуття, тепло та прихильність, а по-друге – тривога втратити те, що є, ризик зради та страх втрачених надій. Але варто пам’ятати, що кохання – широке поняття і буває кардинально різним. Гороскоп на завтра радить Овнам бути на чеку.
ТЕЛЕЦЬ – Сила
Представникам цього знака гороскоп на понеділок пророкує нелегкий день, але він певною мірою стане для вас знаковим. Можливо, щось спонукає вас прийняти доленосне рішення, і воно може вплинути на долю інших людей. Будьте обережні у своїх висловлюваннях і тоді не злякаєте успіху.
БЛИЗНЮКИ – Імператор
Імператор символізує владу, яка може зіграти вам на руку, так і закрутити голову. В останньому випадку зайва зарозумілість у судженнях може залучити у ваше життя жменьку нових ворогів, тому тверезо оцінюйте масштаби будь-якої ситуації.

РАК – Помірність
Гороскоп на сьогоднішній день готує Раків до нового етапу життя. Він буде спокійним і розміреним, в певному сенсі це затишшя перед чимось грандіозним. Не бійтеся куштувати щось нове, у вас все вийде. А плоди від виконаної роботи не змусять довго на себе чекати.
ЛЕВ – Дама Жезлів
Дама Жезлов – збірний образ мінливості та влади. Ви всієї душі хочете заявити про себе перед суспільством, до чого зробити це голосно та яскраво. Однак щось постійно заважає вам на цьому шляху. Ймовірно, Леви переоцінюють свої можливості та емоційний ресурс. Зізнання, що раптово звалилося, завжди несе величезну відповідальність, пам’ятайте про це.
ДІВА – Паж Кубків
Останнім часом Діви багато грають з долею, та тільки подібні ігри можуть досить дорого обійтися вам. Гороскоп на завтра радить трохи зменшити свій запал і подивитися на те, що відбувається під іншим кутом. Це може відкрити вам абсолютно новий вид на життя, що також вплине на пріоритети та цінності у майбутньому.
ТЕРЕЗИ – Король Жезлов
Король Жезлов небайдужий для світу. Він робить те, що необхідно, щоб перетворити все навколишнє на те, чим воно має бути на його думку. Але ж будь-яка думка – суб’єктивна, а отже, може когось не влаштовувати. Не варто переробляти все в житті на свій лад, адже ви у світі існуєте не одні. Не йдіть проти тих, хто може відіграти важливу роль у вашому житті.
СКОРПІОН – Двійка Денаріїв
Карта означає силу вашого впливу на певні обставини. Від вас насправді залежить більше, ніж ви думаєте. Скорпіони можуть “жонглювати” багатьма деталями, які у результаті складуть цілісну картину буття як їм самих, так оточуючих. Гороскоп на завтра наполегливо радить взяти ініціативу до своїх рук і не боятися проявити себе. Таким чином ви завоюєте довгоочікуване і настільки бажане зізнання.

СТРІЛЕЦЬ – Туз Денаріїв
Гороскоп на понеділок пророкує Стрільцям надходження нової можливості реалізувати свій потенціал. Ви застрягли на одному щаблі життя, і вже давно настав час зробити крок і змінити ситуацію. Ваш інтерес в основному полягає в матеріальних справах, але потрібно подумати і про щось вище.
КОЗЕРІГ – Сімка Мечів
Карта символізує вивертливість, кмітливість, зухвалість. Всі ці риси притаманні Козерогам, але вони чомусь не так часто ними користуються як слід. Не зменшуйте свідомо свою значущість суспільству і рухайтеся по інерції. Настав час діяти, і лише тоді зможете досягти успіхів.

ВОДОЛІЙ – Десятка Мечів
Гороскоп на сьогоднішній день готує Водоліїв до нелегкого життєвого періоду. Через ваші ж помилки ви можете постраждати, і тоді гостро відчуєте біль, причому не фізичний, а духовний. Але варто пам’ятати, що після хворобливих відчуттів завжди раптово приходить і полегшення. Все, що відбувається зараз із вами, відбувається не просто так.
РИБИ – Туз Жезлов
Раптом у Риб прокинулося бажання щось міняти у своєму житті. І, як каже гороскоп, давно настав час. Більше того, раніше ви розлютили долю своєю нерішучістю, тому вам потрібно терміново виправити свої помилки, серйозно зваживши всі “за” та “проти”. Не бійтеся втратити те, до чого прив’язалися – слідом за цим ви знайдете важливіші речі.