Гороскоп на 6 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 6 серпня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків Зодіаку приготував несподівані сюрпризи, особливо з ними зіткнуться Діви та Леви.

Тельцям та Скорпіонам необхідно бути обережними і подумати про своє минуле та майбутнє.

ОВЕН – П’ятірка денаріїв
Гороскоп з карт Таро на 6 серпня говорить про те, що вам не вдасться задовольнити свої потреби, і справи підуть, на жаль, зовсім не так, як планувалося. Можливо, досі ви самі неуважно ставилися до своїх справ і свого власного благополуччя. Якщо ви пройдете цей шлях терпляче та впевнено, то далі перед вами відкриються нові перспективи.
ТЕЛЕЦЬ – П’ятірка кубків
Тільці, сьогодні готуйтеся до прикростей. Якщо ви вже заздалегідь раділи чомусь чи вважали справу вирішеною, то цей день вас розчарує. Якщо ж ви зазнали розчарування у справді серйозній справі, то прийміть свою поразку з честю і не приховуйте її перед іншими.
БЛИЗНЮКИ – Імператриця
На карті зображена жінка, що сидить на лоні природи. Від неї віє спокоєм та умиротворенням. Також 6 серпня ви повинні себе почувати. Будьте мовчазними і впевненими в собі та власних силах. Можливо, вам доведеться розчаруватися в деяких людях, але ви зможете знайти нових друзів.

РАК – П’ятірка мечів
6 серпня Ракам доведеться вплутатися в бій проти чиєїсь підлості, зловмисності чи наклепу. Б’йтесь, поки вистачить сил, і пам’ятайте, що навіть найтемніший день врешті-решт зміниться чимось хорошим і можна буде відпочити. Якщо ви цього разу будете готові вступитися за правду і стояти до кінця, то, можливо, в майбутньому ви будете позбавлені подібних ситуацій.
ЛЕВ – Палац мечів
Плани та їх реалізація, нові знання, нова справа – це те, що вам потрібне 6 серпня. Путівна зірка та надія вкажуть вам шлях, а пристрасть, активність та енергія допоможуть виконати всі плани. Також ця карта символізує активний чоловічий початок, особистісне зростання, творчість і силу волі.
ДІВА – Паж денаріїв
Дівам 6 серпня буде шанс, на який вони можуть сміливо розраховувати, навіть якщо нічого подібного не очікували. Реагуйте відразу, коли вам запропонують, наприклад, укласти вигідну угоду, надати практичну допомогу чи моральну підтримку. Погоджуйтеся – і дайте собі час сповна насолодитися цим.
ТЕРЕЗИ – Дев’ятка жезлів
Можете сміливо зустріти 6 серпня гарною порцією недовіри ні до кого, ні до чого. Будьте напоготові і не “розкривайтеся” навіть з того боку, звідки не чекаєте на небезпеку. А якщо у вас до того ж нещодавно була сварка з кимось чи інша неприємна ситуація, то вам треба особливо остерігатися вплутуватися в цю справу знову.
СКОРПІОН – Маг
На карті зображено людину з молодим обличчям і мудрими очима, яка стоїть на самоті. Це означає, що цього дня Скорпіонам необхідно бути сконцентрованими на собі, ви надто часто думаєте про когось ще. Скорпіонам необхідно подбати про власний комфорт та вигоду.

СТРІЛЕЦЬ – Паж мечів
Сьогодні Стрільців критикуватимуть, а пропозиції можуть відкинути. Будьте готові до цього і не намагайтеся відразу перейти в контратаку. Можливо, та критика, яку вам доведеться вислухати, справді містить чимало цінного.
КОЗЕРІГ – Вісімка кубків
Козерогам доведеться розлучитися з тим, що їм було давно або добре знайоме, або здавалося зрозумілим. Настав час шукати нові шляхи. Навіть якщо вас це засмутить, не відступайте і вирушайте в дорогу. Ви скоро зрозумієте, чому і заради чого мали розлучитися зі старим.

ВОДОЛІЙ – Дама денаріїв
Не слухайте нікого, не давайте нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре вино визріває роками. Ось і не забувайте про свої довгострокові плани і обробляйте свій виноградник терпляче і старанно.
РИБИ – Шістка мечів
6 серпня Риб очікують зміни, або чекає щось незвичайне. Головне – не опускати руки та не відмовлятися. Зробіть необхідний крок рішуче і тверезо, а потім огляньтеся. Напевно, знайдеться хтось, хто зможе допомогти вам.