Гороскоп на 6 вересня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 6 вересня 2020 року, по картах Таро пророкує насичений на неприємності і проблеми день.

 

ОВЕН – Туз денарієв
Вам слід ловити удачу – вона може випасти вам де завгодно. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі праці та капіталовкладень. Ви можете закласти фундамент свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка мечів
Можливо, ви натрапите на заборону, відчуєте почуття скутості і
скутості, або зустрінетесь з якимись іншими обмеженнями. Візьміть себе в руки – і додайте кроці. Якщо ж ви переконаєтеся, що ви не справляєтеся, то спробуйте знайти інший шлях.
БЛИЗНЮКИ – Лицар кубків
Лицарі – це дія. Лицар Чаш рекомендує вам взяти почуття в свої руки. У відносинах ми всі дуже часто виявляємо, що ми паралізовані, нерішучі, не здатні відповісти. Нирніте на саму глибину і дістаньте до дна ваших емоцій і почуттів.

РАК – Дама жезлів
Ви впевнені в своїх силах, ви точно знаєте, чого хочете, і готові, якщо треба, взяти на себе найважчу частину роботи. У цей день ви готові зробити вирішальний крок. Так ви зможете захопити за собою інших, яким потрібні ваші оптимізм, підтримка і мудре керівництво.
ЛЕВ – Четвірка жезлів
Не бійтеся самовиражатися і того, що вас за це “покарають”. Сміливо зробіть перший крок у відносинах. Ви переконаєтеся, що вам раді. Вітайте цей день, відкиньте сумні думки і подаруйте собі букет квітів.
ДІВА – Десятка денарієв
Ви можете насолоджуватися повнотою життя. Плоди дозріли і чекають лише, щоб ви прийшли і зібрали їх. Постарайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя.
ТЕРЕЗИ – Дама мечів
Якщо ви до цього дня відчували себе обмеженим або залежним від кого то чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення і звільнитися. Але дивіться, щоб це прагнення до незалежності не вилилося у війну проти всіх і вся, яка може завести вас дуже далеко.
СКОРПІОН – Вісімка денарієв
Вам належить взятися за щось нове. Може бути, це буде навчання або нове завдання по роботі, а може бути, і здійснення якогось бажання. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і в кінцевому підсумку вас чекає успіх.

СТРІЛЕЦЬ – Шістка кубків
Розберіться в собі і подумайте, від яких неприємних думках з минулого ви хочете позбутися. Минуле дасть вам рада або підказку для вашої нинішньої життя, якщо ви зустрінетеся з людиною, якого не бачили багато років або знайдете річ давно забуту або втрачену.
КОЗЕРІГ – Десятка жезлів
Цей день бажано зустріти хорошою порцією дисципліни і витримки. Цілком можливо, що вам знадобиться і те, і інше. Або ви самі візьметеся за справу, яка зажадає всіх ваших сил і навіть більше, або вам доручать справу, яке здасться вам нездійсненним.
ВОДОЛІЙ – Трійка жезлів
Або у вас вже дуже міцна позиція, або ви нарешті зійде на “плато”, з якого перед вами відкриються широкі перспективи. Використовуйте ж цей шанс, щоб усвідомити свої можливості, заглянути в майбутнє і вибрати потрібні орієнтири на шляху до мети.
РИБИ – Туз кубків
Використовуйте цей день, щоб зробити рішучий крок або прийняти багатообіцяюче пропозиція. Можливо, ви віддасте перевагу використовувати цей день для того, щоб дозволити нарешті якусь застарілу проблему або “зарити сокиру війни”, помирившись з кимось.