Гороскоп на 6 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 6 вересня 2022 року, за картами Таро передбачає насичений на неприємності та проблеми день.

 

ОВЕН – Туз денаріїв
Вам слід ловити удачу – вона може випасти вам будь-де. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. Ви можете закласти основу свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка мечів
Можливо, ви натрапите на заборону, відчуєте почуття затискання та скутості, або зустрінетесь з якимись іншими обмеженнями. Візьміть себе в руки і додайте кроку. Якщо ж ви переконаєтеся, що ви не справляєтеся, спробуйте знайти інший шлях.
БЛИЗНЮКИ – Лицар кубків
Лицарі – це дія. Лицар Чаш рекомендує вам взяти почуття у свої руки. У стосунках ми всі дуже часто виявляємо, що ми паралізовані, нерішучі, неспроможні відповісти. Пірніть на саму глибину і дістаньте до дна ваших емоцій та почуттів.

РАК – Дама жезлів
Ви впевнені у своїх силах, ви точно знаєте, чого хочете, і готові, якщо треба взяти на себе найважчу частину роботи. Цього дня ви готові зробити вирішальний крок. Так ви зможете захопити за собою інших, яким потрібні ваші оптимізм, підтримка та мудре керівництво.
ЛЕВ – Четвірка жезлів
Не бійтеся самовиражатися і того, що вас за це покарають. Сміливо зробіть перший крок у стосунках. Ви переконаєтесь, що вам раді. Вітайте цей день, відкиньте сумні думки та подаруйте собі букет квітів.
ДІВА – Десятка денаріїв
Ви можете насолоджуватися повнотою життя. Плоди дозріли і чекають, щоб ви прийшли і зібрали їх. Намагайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя.
ТЕРЕЗИ – Дама мечів
Якщо ви до цього дня відчували себе стиснутим чи залежним від когось чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення та звільнитися. Але дивіться, щоб це прагнення незалежності не вилилося у війну проти всіх і вся, яка може завести вас дуже далеко.
СКОРПІОН – Вісімка денаріїв
Вам доведеться взятися за щось нове. Можливо, це буде навчання чи нове завдання по роботі, а можливо, і здійснення якогось бажання. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і зрештою на вас чекає успіх.

СТРІЛЕЦЬ – Шістка кубків
Розберіться в собі і подумайте, яких неприємних думок з минулого ви хочете позбутися. Минуле дасть вам пораду або підказку для вашого теперішнього життя, якщо ви зустрінетеся з людиною, яку не бачили багато років або знайдете річ давно забуту чи втрачену.
КОЗЕРІГ – Десятка жезлів
Цей день бажано зустріти гарною порцією дисципліни та витримки. Цілком можливо, що вам знадобиться і те, й інше. Або ви самі візьметеся за справу, яка вимагатиме всіх ваших сил і навіть більше, або вам доручать справу, яка здасться вам нездійсненною.

ВОДОЛІЙ – Трійка жезлів
Або у вас вже дуже міцна позиція, або ви нарешті зійдете на плато, з якого перед вами відкриються широкі перспективи. Використовуйте цей шанс, щоб усвідомити свої можливості, заглянути в майбутнє і вибрати потрібні орієнтири на шляху до мети.
РИБИ – Туз кубків
Використовуйте цей день, щоб зробити рішучий крок або прийняти перспективну пропозицію. Можливо, ви надасте перевагу використати цей день для того, щоб вирішити нарешті якусь застарілу проблему або “закопати сокиру війни”, помирившись із кимось.