Гороскоп на 6 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 6 жовтня 2021 року по картах Таро каже, що у Овнів настав час змін на краще, а Діви відчують себе щасливими.

 

Овен – карта дня Таро “П’ятірка кубків”
Якщо останнім часом ви часто засмучувалися, то прийшов час змін на краще. Завдяки тому, що вам вдасться відновити душевний комфорт, ви будете упевнені в собі.
Телец- карта дня Таро “Вісімка жезлів”
В цей день всі задумані справи будуть виходити на подив легко і без проблем. Ви здатні просто не помічати ніяких перешкод. Тим більше що їх і не буде на вашому шляху.
Близнюки – карта дня Таро “Сила”
Цей день може здатися вам непростим, але ви зможете будь-яка подія повернути на свою користь. Вас як ніби тестують на міцність, і ви успішно пройдете цю перевірку.

Рак – карта дня Таро “Королева мечів”
У цей день ви зможете вирішити будь-який спір і конфлікт, і при цьому ви залишитеся у виграші. А допоможе вам в цій ситуації впливова і владна жінка, що має для вас авторитет.
Лев- карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день для будь-яких починань, що стосуються таких важливих сфер життя, як кар’єра, бізнес і фінанси. Можете довіритися впливової жінці – саме вона надасть підтримку.
Діва- карта дня Таро “Дев’ятка кубків”
Вас чекає відмінний день, події, якого принесуть позитивні емоції. Їх спектр великий: від хороших новин до приємного подарунку. І ви будете почувати себе щасливою людиною.
Веси- карта дня Таро “Дурень”
Вам складно буде зосередитися на справах, тому у вас навряд чи вийде сумлінно і якісно попрацювати. Так що, якщо є можливість, краще не витрачати на це час.
Скорпіон- карта дня Таро “Королева Пентакль”
Доля вирішила щедро нагородити вас. У цей день ваше матеріальне становище може відчутно і надовго покращитися. Важливу роль в цьому відіграє якась впливова жінка

Стрілець – карта дня Таро “Шістка кубків”
Вас чекає приємний день, наповнений позитивними емоціями. Більшість подій буде пов’язано з близькими людьми, їх увагою, турботою, дружнім спілкуванням і теплими почуттями.
Козерог- карта дня Таро “Трійка Пентакль”
Можете розраховувати на те, що ваші труди не залишаться непоміченими, а будуть оцінені по достоїнству. Ви отримаєте схвалення оточуючих, а також матеріальну нагороду від начальства.

Водолей- карта дня Таро “Туз кубків”
Прекрасний день, який принесе радісні і позитивні події у ваше життя. Будьте готові отримати подарунок – ви його заслужили. Але і самі не забувайте обдаровувати близьких.
Риби-карта дня Таро “Закохані”
Це відмінний день для любові. Ваші старання, спрямовані на партнера, не пройдуть непоміченими і принесуть добрі плоди. Не бійтеся зізнаватися у своїх почуттях.