Гороскоп на 6 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 6 жовтня 2022 року, за картами Таро каже, що у Овнів настав час змін на краще, а Діви відчують себе щасливими.

 

Овен – карта дня Таро “П’ятірка кубків”
Якщо останнім часом ви часто засмучувалися, то настав час змін на краще. Завдяки тому, що вам вдасться відновити душевний комфорт, ви знайдете впевненість у собі.
Телець – карта дня Таро “Вісімка жезлів”
Цього дня всі задумані справи будуть напрочуд легко і без проблем. Ви здатні просто не помічати жодних перешкод. Тим більше, що їх і не буде на вашому шляху.
Близнюки – карта дня Таро “Сила”
Цей день може здатися вам непростим, але ви зможете будь-яку подію повернути на свою користь. Вас ніби тестують на міцність і ви успішно пройдете цю перевірку.

Рак – карта дня Таро “Королева мечів”
Цього дня ви зможете вирішити будь-яку суперечку та конфлікт, і при цьому ви залишитеся у виграші. А допоможе вам у цій ситуації впливова та владна жінка, яка має для вас авторитет.
Лев – карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день для будь-яких починань щодо таких важливих сфер життя, як кар’єра, бізнес та фінанси. Можете довіритися впливовій жінці – саме вона підтримає.
Діва – карта дня Таро “Дев’ятка кубків”
На вас чекає чудовий день, події, якого принесуть позитивні емоції. Їхній спектр великий: від хороших новин до приємного подарунка. І ви почуватиметеся щасливою людиною.
Терези – карта дня Таро “Дурень”
Вам важко буде зосередитися на справах, тому у вас навряд чи вийде сумлінно та якісно попрацювати. Тож якщо є можливість, краще не витрачати на цей час.
Скорпіон – карта дня Таро “Королева пентаклей”
Доля вирішила щедро нагородити вас. Цього дня ваше матеріальне становище може відчутно та надовго покращити. Важливу роль у цьому відіграє якась впливова жінка

Стрілець – карта дня Таро “Шістка кубків”
На вас чекає приємний день, наповнений позитивними емоціями. Більшість подій буде пов’язана з близькими людьми, їхньою увагою, турботою, дружнім спілкуванням та теплими почуттями.
Козеріг- карта дня Таро “Трійка пентаклей”
Можете розраховувати на те, що ваші праці не залишаться непоміченими, а будуть гідно оцінені. Ви отримаєте схвалення оточуючих та матеріальну нагороду від начальства.

Водолій – карта дня Таро “Туз кубків”
Прекрасний день, який принесе радісні та позитивні події у ваше життя. Будьте готові отримати подарунок – ви його заслужили. Але й самі не забувайте обдаровувати близьких.
Риби – карта дня Таро “Закохані”
Це чудовий день для кохання. Ваші старання, спрямовані на партнера, не пройдуть непоміченими і принесуть добрі плоди. Не бійтеся зізнаватись у своїх почуттях.