Гороскоп на 7 березня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 7 березня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро попереджає Овнів про можливу небезпеку, Левам радить відпочити, а Скорпіонам натякає на великий успіх.

 

Овен – Місяць
Овни в неділю ризикують стати жертвами обману і нечесної гри з боку прихованих недоброзичливців. Можливо, це буде стосуватися вашої роботи. Будьте уважні і не дозволяйте нікому скидати на вас зайві обов’язки – інакше можете наробити помилок.
Телець – Пустельник
Тельцям важливо розуміти, що все, що відбувається навколо – перевірка на міцність. Ні за яких умов не опускайте руки і не закидайте то, що вже почали робити. Як би важко не було, ваші заслуги будуть помічені.
Близнюки – Шістка мечів
Гороскоп на завтра говорить Близнюкам про те, що вони витягли щасливий квиток. Всі негаразди і нервування відійдуть на другий план – просто видихніть і насолодитеся внутрішньою свободою. Прийшов час перевести подих, все у вас буде добре.

Рак – Десятка жезлів
В цей день вам потрібно подумати над своїми помилками. Можливо, раніше ви повелися некоректно по відношенню до інших людей, і ті затаїли на вас образу. Постарайтеся не лізти в конфлікти і згладжувати всі гострі кути в спілкуванні.
Лев – Королева кубків
Гороскоп на завтра для Львів радить їм приділити час спілкуванню з рідними. Подаруйте їм свою увагу і побачите, як багато ви можете сказати один одному. Відпочиньте ввечері з тими, хто дорогий серцю.
Діва – Утримання
Дев чекає важливий вибір. Доведеться гарненько подумати, перш ніж зробити якийсь крок. Не приймайте поспішних рішень і не рубайте з плеча – поспіх зараз абсолютно ні до чого.
Ваги – Трійка мечів
Ворожіння на Таро прогнозує Терезам вдалий і дуже спокійний день. На роботі все буде проходити гладко, а ввечері ви отримаєте раптовий сюрприз від близьких друзів.
Скорпіон – Двійка денарієв
Скорпіонів чекає великий успіх. Раніше ви виконали велику і значиму роботу, тому ваші старання будуть помічені і гідно винагороджені. Вам залишається з гідністю прийняти всю похвалу, а й розслаблятися не варто – попереду вас чекають великі справи.

Стрілець – Королева мечів
Останнім часом Стрільці знаходяться в постійному стресі. Пора б подумати і про себе: не варто надриватися і стукати кулаками в зачинені двері. Ймовірно, вихід із ситуації знаходиться зовсім поруч, просто подивіться на всі боки.
Козеріг – Сила
Гороскоп на неділю пророкує Козерогам вдале завершення якоїсь угоди. Вона викликала у вас великі сумніви, але при цьому принесе чималу вигоду. Подумайте над тим, як діяти в подальшому, щоб не упустити удачу.

Водолій – Імператриця
Для Водоліїв настає період духовного відродження або емоційного розвантаження. Ви зуміли розірвати низку негараздів і тепер зможете зайнятися тими справами, які принесуть задоволення і очікуваний результат.
Риби – Лицар денарієв
Гороскоп для Риб прогнозує фінансові труднощі. Вони трохи підкосять ваш бойовий дух, але все ж необхідно взяти себе в руки і продумати всі кроки по вирішенню проблем, що виникли. Варто також тверезо оцінити всі ризики і діяти максимально грамотно і виважено.