Гороскоп на 7 березня 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Вторник, 7 березня 2023 року, гороскоп по картам Таро передупреждает Овнов про можливих небезпеках, радить Львам віддохнути, а намекає Скорпіонам на великий успіх.

 

Духовка – Луна
Во вторник Овны могут столкнуться с обманом и нечестной игрой со стороны скрытых недоброжелателей, особенно в работе. Будьте уважні і не дозволяйте кому-то взяти на вас додаткові обов’язки, щоб уникнути помилок.
Телец – Отшельник
Тельцам важливо поняти, що все, що відбувається, є перевіркою на міцність. Не сдавайтесь і не бросайте те, що вже почали, незалежно від складностей. Ваша праця буде замінена і оцінена.
Близнецы – Шестерка мечей
Завтрашній гороскоп для Близнецов повідомляє про щасливий випадок, який допоможе їм забити про невзгодах і насладиться свободою. Просто расслабьтесь и дышите – все буде добре.

Рак – Десятка жезлов
Ракам же потрібно задуматися про свої дії в минулому. Можливо, ви образили кого-то своєю поведінкою, і тепер вони хранят на вас зло. Попросіть уникнути конфліктів і розрядити напруженість у спілкуванні.
Лев – Королева кубков
Завтрашній гороскоп для Львова рекомендує розділити час спілкування з близькими рідними. Ви можете дивитися, скільки ви дізнаєтесь про другу, якщо посвятите це час. Вечером отдохните вместе с теми, кто вам дорог.
Дева – Воздержание
Девам предстоит прийняти важливе рішення. Не торопитесь і не приймайте успішних рішень – добре обдумайте всі свої варіанти. Зараз не час для ризиків і непродуманих поступків.
Весы – Тройка мечей
Для Весов, Таро передсказує успішний і спокійний день, де все на роботі буде ідти гладко, а ввечері ви отримаєте неожиданний сюрприз від близьких друзів.
Скорпион – Двойка денариев
Для Скорпіонів карта Таро «Двійка денарієв» означає великий успіх, який буде наступною важливою роботою, яку ви вже зробили. Ваші старання будуть замічені і щедро визнані, але не варто розслабитися, тому що у вас ще багато великих діл вперед.

Стрелец – Королева мечей
Стрільці нещодавно відчувають постійний стрес і можуть бути пора задуматися про себе. Не варто ізнурять себе і бути головною об стену. Можливо, рішення проблеми знаходиться дуже близько, просто потрібно взглянути на ситуацію з різних сторін.
Козерог – Сила
Козерогам, гороскоп на вторник передвіщає вдале завершення тієї чи іншої операції, яка викликала у них більші сомнення, але принесе значну вигоду. Стоит обдумать, як діяти в подальшому, щоб не запустити цю удачу. Карта Таро «Сила» може вказати на необхідність використовувати вміння контролювати свої емоції та впевнено діяти.

Водолей – Імператрица
Водолеям предстоит період духовного зростання або емоційної розвантаження, коли вони зможуть розорвати череду невдач і зайнятися справами, які принесуть задоволення і бажаний результат.
Рыбы – Рыцарь денариев
Для Риб гороскоп прогнозує фінансові труднощі, які можуть трохи підірвати їх бойовий дух. Тем не менш, необхідно зібратися з силами і ретельно продумати всі кроки по вирішенню проблеми. Карта Таро “Рицарь денаріев” може вказати на необхідність приймати рішення спокійно і грамотно, зіштовхуючи всі ризики та можливі наслідки.