Гороскоп на 7 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 7 квітня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку пророкує емоційні гойдалки і ризик завдати шкоди своєму здоров’ю.

Карти рекомендують бути гранично свідомими і обережними.

Овен – Трійка Чаш
Овнам в середу має у всьому везти. Гороскоп на завтра радить приймати рішення максимально твердо, але при цьому не йти проти течії. В злагодженій команді ви зможете досягти дуже багато чого. При цьому лідер вам не знадобиться – ви будете гармонійно доповнювати один одного.
Телець – Пустельник
Гороскоп на середу радить Тельцям відпочити і перевести дух. Можливо, варто усамітнитися, виїхати за місто, де зовсім немає людей. Ну або просто провести час вдома в своїй кімнаті, дотримуючись актуальних нині правил самоізоляції в повній мірі. Зробіть паузу, щоб переосмислити важливе.
Близнюки – П’ятірка Мечів
День може виявитися непростим. Безліч завдань і незакритих питань зваляться вам прямо на голову. Відпочити в самому початку тижня не вийде, проте і впадати в паніку теж не варто. Просто перетерпить цей період і незабаром вам нададуть відмінну можливість для релаксу.

Рак – Шістка денаріями
Раки останнім часом відчувають емоційне навантаження. Напруга може спровокувати проблеми зі здоров’ям, тому будьте гранично обережні. Хворіти нині вкрай небажано, тим більше, що це може відбитися і на стані ваших близьких. Бережіть себе.
Лев – Десятка денаріями
Левам в середу, 7 квітня випаде можливість відпочити в колі сім’ї та насолодитися плодами своєї праці. Успіхи дітей, забезпечена старість батьків, міцні узи шлюбу можуть стати приводом для гордості. Також деяких представників порадують новинами про спадщину і успішному вирішенні сімейних проблем.
Діва – Імператриця
Плодючість – ключове слово цього дня. Сьогодні у вас з’явиться неймовірна здатність генерувати ідеї і будувати грандіозні плани. Може з’явитися і гостра потреба в емоційному насолоді і любові. Гороскоп на 7 квітня для Дів радить їм провести вечір наодинці зі своєю половинкою. Самотні Діви отримають важливий знак від предмету обожнювання. Або нарешті знайдуть його.
Ваги – Четвірка Чаш
Емоційний стан Терезів в даний час знаходиться в дуже складному стані. Справа в тому, що ви занадто близько підпускаєте до себе негатив, який звалюється з боку. Варто сформувати навколо себе якийсь щит, який буде оберігати вас. Цим щитом може стати любов і підтримка близьких.
Скорпіон – Верховна Жриця
Скорпіонам в середу, 7 квітня варто переосмислити методи впливу на ту чи іншу ситуацію. Вам краще побути в ролі спостерігача і не приймати ніяких доленосних рішень. Особливо, якщо вони можуть вплинути на інших. Дивіться на все з боку, і так все пазли складуться самі по собі. Навіщо тоді напружуватися?

Стрілець – Сонце
Вам випала одна з кращих карт! Задоволення, визнання, багатство, слава, шана і повага – ось, що вона обіцяє. День пройде під знаком тотального благополуччя і безпечності. Все буде вдаватися без особливих зусиль. Перед вами будуть відкриті всі двері, а на всіх перехрестях буде горіти зелене світло. Насолоджуйтесь подарунком долі.
Козеріг – Четвірка Жезлів
Козерогам на середу гороскоп прогнозує вдале закінчення якоїсь справи і початок дуже продуктивною тижні. Крім того, сьогодні тема відносин і, перш за все, романтичних, може актуалізуватися. Не нехтуйте спілкуванням з улюбленими і рідними.

Водолій – Шут
Водолії останнім часом дуже часто занурюються в мрії, але варто жити і в реальному світі. Концентруючись на ілюзіях, ви не помічаєте важливого, а це може привести до негативних наслідків. Ви можете пропустити сигнали організму і захворіти, або ж потрапити під приціл шахраям і через неуважність бути обдуреним. Підбадьоритеся!
Риби – Паж денаріями
Рибам загрожують неприємності, пов’язані з фінансами. Присутній ризик зробити необачну і вкрай невдалу покупку або ж втратити велику суму. І все це тільки через вашу несерйозності. Візьміть себе в руки і почніть тверезо сприймати ситуацію і оцінювати всі ризики.