Гороскоп на 7 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 7 квітня 2022 року за картами Таро для всіх знаків Зодіаку передбачає емоційні гойдалки та ризик завдати шкоди своєму здоров’ю.

Карти рекомендують бути гранично свідомими та обережними.

Овен – Трійка Чаш
Овнам у четвер має у всьому везти. Гороскоп на завтра радить приймати рішення максимально твердо, але не йти проти течії. У злагодженій команді ви зможете досягти дуже багато чого. При цьому лідер вам не знадобиться – ви гармонійно доповнюватимете один одного.
Телець – Путівник
Гороскоп на четвер радить Тільцям відпочити та перевести дух. Можливо, варто усамітнитися, поїхати за місто, де немає людей. Ну чи просто провести час будинку у своїй кімнаті, дотримуючись актуальних нині правил самоізоляції повною мірою. Зробіть паузу, щоб переосмислити важливе.
Близнюки – П’ятірка Мечів
День може бути непростим. Безліч завдань і незакритих питань зваляться вам прямо на голову. Відпочити на самому початку тижня не вдасться, однак і паніку теж не варто. Просто перетерпіть цей період і незабаром вам нададуть чудову можливість для релаксу.

Рак – Шістка Денаріїв
Раки останнім часом зазнають емоційного навантаження. Напруга може спровокувати проблеми зі здоров’ям, тому будьте дуже обережні. Хворіти зараз вкрай небажано, тим більше, що це може позначитися на стані ваших близьких. Бережіть себе.
Лев – Десятка Денаріїв
Левам у четвер, 7 квітня випаде можливість відпочити у родинному колі та насолодитися плодами своєї праці. Успіхи дітей, багата старість батьків, міцні узи шлюбу можуть стати приводом для гордості. Також деяких представників порадують новинами про спадщину та успішне вирішення сімейних проблем.
Діва – Імператриця
Плодючість – ключове слово цього дня. Сьогодні у вас з’явиться неймовірна здатність генерувати ідеї та будувати грандіозні плани. Може з’явитися і гостра потреба в емоційній насолоді та любові. Гороскоп на 7 квітня для Дів радить їм провести вечір наодинці зі своєю половинкою. Самотні Діви отримають важливий знак від предмета обожнювання. Або нарешті знайдуть його.
Терези – Четвірка Чаш
Емоційний стан Терезів в даний час перебуває у дуже складному стані. Справа в тому, що ви надто близько підпускаєте до себе негатив, який звалюється збоку. Варто сформувати навколо себе якийсь щит, який оберігатиме вас. Цим щитом може стати любов та підтримка близьких.
Скорпіон – Верховна Жриця
Скорпіонам у четвер, 7 квітня, варто переосмислити методи впливу на ту чи іншу ситуацію. Вам краще побути у ролі спостерігача і не приймати жодних доленосних рішень. Особливо якщо вони можуть вплинути на інших. Дивіться на все збоку, і так усі пазли складуться самі собою. Навіщо тоді напружуватись?

Стрілець – Сонце
Вам випала одна з найкращих карток! Задоволення, визнання, багатство, слава, шана та повага – ось, що вона обіцяє. День пройде під знаком тотального благополуччя та безтурботності. Все вдаватиметься без особливих зусиль. Перед вами будуть відчинені всі двері, а на всіх перехрестях горітиме зелене світло. Насолоджуйтесь подарунком долі.
Козеріг – Четвірка Жезлов
Козерогам на четвер гороскоп прогнозує вдале закінчення якоїсь справи та початок досить продуктивного тижня. Крім того, сьогодні тема стосунків і насамперед романтичних може актуалізуватися. Не нехтуйте спілкуванням з коханими та рідними.

Водолій – Блазень
Водолії останнім часом дуже часто поринають у мрії, але варто жити і в реальному світі. Концентруючись на ілюзіях, ви не помічаєте важливого, а це може призвести до негативних наслідків. Ви можете пропустити сигнали організму і захворіти, або потрапити під приціл шахраям і через неуважність бути обдуреним. Збадьориться!
Риби – Паж Денаріїв
Рибам загрожують проблеми, пов’язані з фінансами. Є ризик зробити необачну і вкрай невдалу покупку або втратити велику суму. І все це лише через вашу несерйозність. Візьміть себе в руки і почніть тверезо сприймати ситуацію та оцінювати всі ризики.