Гороскоп на 7 липня 2020

Вранці 7 липня 2020 року можливе відчуття емоційної пригніченості і зниження життєвої активності.

У всіх без винятку знаків зодіаку в першій половині дня з’явиться бажання гарненько відпочити, тому не плануйте на цей час ніяких глобальних і важких справ.

Овен
Цей день потребуватиме великої відповідальності, високої працездатності і цілеспрямованості. Для того щоб втілити в життя свої плани, спочатку доведеться закінчити всі раніше розпочаті справи і підвести певну риску під уже виконаною роботою. Протягом дня уникайте конфліктів і суперечок.
Телець
Цей день може виявитися напруженим, тому серйозних планів не будуйте. Якщо не хочете самі собі ускладнити життя, не давайте ніяких обіцянок, особливо людям, від яких залежите. Зате це вдалий час для зустрічей з людьми, до яких ви маєте теплі почуття.
Близнюки
Не дозволяйте собі лінуватися. У вас можуть виникнути цікаві ідеї. І не соромтеся звертатися до тих, хто може допомогти в їх реалізації. Будьте попереджувальними і уважними до коханої людини, щоб уникнути образ і сварок. Потрібно серйозно проаналізувати свої фінансові можливості і продумати, як уникнути втрат.

Рак
Не варто проявляти наполегливість в справах, з якими ніяк не впоратися. Якщо відчуваєте, що не можете подолати перешкоду, краще відкладіть це на деякий час. Зате даний період може стати багатообіцяючим в плані любовних відносин, розваг, відпочинку та поїздок.
Лев
Складно передбачити, як ви себе поведете в тій чи іншій ситуації. На один і той же дію або вислів ви можете реагувати абсолютно по-різному, причому визначити, що ж вплинуло на вашу реакцію, абсолютно неможливо. Попередьте близьких людей і колег, щоб вони були поблажливими і не ображалися на ваші зриви.
Діва
Ніяких емоційних сплесків бути не повинно, якщо ви самі не вирішите їх собі організувати. А зіпсувати настрій і собі, і коханій людині зможете, якщо почнете чіплятися по дрібницях і скандалити без всяких причин. Якщо є можливість, то даний день краще присвятити відпочинку.
Терези
Ваш робочий графік буде насичений до межі. Нагальні питання треба вирішувати саме зараз. Настав вдалий час для професійної діяльності, і ви зможете впоратися з багатьма справами. Уникайте серйозних фінансових витрат.
Скорпіон
Перед тим як що-небудь зробити, все обміркуйте і зважте. Якщо виникне складна ситуація, постарайтеся не пускати її розвиток на самоплив. Якщо не впевнені в своїй правоті, не нехтуйте допомогою близьких людей. Вони можуть дати дуже слушні поради.

Стрілець
Зараз хороший час, щоб чесно вирішувати будь-які питання, але якщо почнете хитрувати, то заплутаєтеся і наробите помилок. День розташовує до активної діяльності, так що постарайтеся запланувати справи, до яких у вас давно руки не доходили.
Козеріг
Настрій може погіршитися, тому що не будете відчувати твердого грунту під ногами. Постарайтеся знайти собі заняття, яке допомогло б вам відмовитися від негативних думок. Небажано планувати справи, пов’язані з серйозними фізичними навантаженнями.
Водолій
У цей день не варто просити кого-небудь про допомогу чи підтримку, так як ви самі здатні впоратися з будь-яким завданням. Свої сили і натхнення ви будете черпати у взаєминах з коханою людиною. На ваш настрій зможе вплинути і нове знайомство.
Риби
Не всі ваші ідеї будуть знаходити підтримку у оточуючих. Це може викликати у вас образу і роздратування. Але найближчим часом можуть з’явитися перспективи, що стосуються професійної діяльності. І хоч остаточної ясності ще не буде, починайте збирати потрібну інформацію.