Гороскоп на 7 липня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 7 липня 2021, по картах Таро приготував ряд рекомендацій для всіх знаків Зодіаку.

В першу чергу, карти радять уникати дивних знайомств і не базікати зайвого перед сторонніми. Ваша відкритість може зіграти злий жарт і спричинити за собою низку небезпек.

ОВЕН – Туз Жезлів
Овнам карти Таро обіцяють насичений день, який, до слова, буде досить нелегкою. Особливо його друга половина. Гороскоп на середу для Овнів радить їм максимально сконцентруватися на робочих завданнях. Буде важко, але все за ваші труди вам же потім і воздасться.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Гороскоп на сьогодні для Тельців радить уважніше ставитися до оточення. Зокрема, не варто вимагати від інших того, чого ви у відповідь їм не зможете надати. Проявіть терпіння і побачите, наскільки легше стане отримувати бажане від людей.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Близнюкам чекає нелегка боротьба. З оточуючими або з самим собою – невідомо, все залежить від того, як раніше ви надходили в спірних ситуаціях. Можливо, доведеться відстоювати свою честь через неправдиві розмов. Якщо будете впевнені в собі – вийдете переможцем з будь-якої ситуації.

РАК – Трійка Мечів
Гороскоп на средупо картах Таро для Раків готує їх до емоційного “буму”. Постарайтеся не приховувати того, що відчуваєте, особливо від своїх близьких. Вони вам цілком довіряють, довіртеся і ви. Повірте, з цим підуть всі конфлікти і тривоги.
ЛЕВ – Король денаріями
Левам належить витратити багато сил і енергії на, здавалося б, абсолютно марне заняття. Але повірте, впоравшись з власними страхами і вийшовши із зони комфорту ви зможете оцінювати себе кардинально по-іншому. Це неодмінно буде вам “на руку” в подальшому.
ДІВА – Двійка денаріями
Гороскоп на завтра радить Дівам більш уважно подивитися навколо себе і подумати, що потрібно зробити для того, щоб життя стало яскравішим і комфортною. Може бути варто змінити звичний коло спілкування? Або ж обстановку навколо себе. Вирішуйте самі – варіантів буде багато.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Кубків
Гороскоп на сьогодні для Терезів підготував низку випробувань. Але подолавши їх ви помітно підніметеся в очах тих, чия думка для вас важливо. Насправді доля не підкине вам ношу, яку ви не зможете підняти. Вся справа у вашій ліні і в неправильному відношенні до певної ситуації. Подумайте про це.
СКОРПІОН – Трійка Жезлів
Скорпіони останнім часом стурбовані матеріальними благами і, отже, рухаються тільки в напрямку до покращення фінансового стану. Але насправді існувати в повній мірі комфортно вам заважає духовний затиск. Розслабтеся і відпочиньте, вас чекають великі справи.

СТРІЛЕЦЬ – Світ
Гороскоп на цей день приготував сюрприз для Стрільців. Це може бути несподівана зустріч або раптовий виграш в лотерею. Але пам’ятайте, випадковості – не випадкові, тому рано чи пізно від вас зажадають чогось натомість.
КОЗЕРІГ – Диявол
Диявол – це поганий знак, але в вашому випадку це просто застереження. Гороскоп каже, що ви занадто часто самі накручуєте себе і настроюєтеся на неприємності. Зараз доля до вас прихильна, так що спробуйте користуватися всіма її бонусами.

ВОДОЛІЙ – Правосуддя
Правосуддя позначає торжество справедливості. Якщо вас раніше хтось образив – вам варто очікувати вибачень або якогось приємного подарунку. Якщо кривдником були ви – тоді чекайте відплати. Гороскоп на середу каже, що будь-яку ситуацію можна виправити, якщо своєчасно вжити заходів. Подумайте про це!
РИБИ – Шут
Шут позначає протиріччя, душевні поневіряння і чітке відчуття невизначеності. Ви немов зависли в повітрі і не знаєте, як рухатися далі. Або самі не хочете цього робити. Будь застій зазнає збитків у ваше життя, зберіться і зробіть ривок.