Гороскоп на 7 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 7 липня 2022 року, за картами Таро приготував низку рекомендацій для всіх знаків Зодіаку.

Насамперед карти радять уникати дивних знайомств і не базікати зайвого перед сторонніми. Ваша відкритість може зіграти злий жарт і спричинити низку небезпек.

ОВЕН – Туз Жезлів
Овнам карти Таро обіцяють насичений день, який, до речі, буде дуже нелегким. Особливо друга половина. Гороскоп на четвер для Овнів радить їм максимально сконцентруватись на робочих завданнях. Буде важко, але все за вашу працю вам же потім і відплатиться.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Гороскоп на сьогодні для Тельців радить уважніше ставитись до оточення. Зокрема, не варто вимагати від інших того, чого ви їм у відповідь не зможете надати. Виявіть терпіння і побачите, наскільки легше отримуватиме бажане від людей.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Близнюки мають нелегку боротьбу. З оточуючими чи із самим собою – невідомо, все залежить від того, як раніше ви чинили у спірних ситуаціях. Можливо, доведеться обстоювати свою честь через неправдиві розмови. Якщо будете впевнені у собі – вийдете переможцем із будь-якої ситуації.

РАК – Трійка Мечів
Гороскоп на четвер за картами Таро для Раків готує їх до емоційного “буму”. Намагайтеся не приховувати того, що відчуваєте, особливо від своїх близьких. Вони вам повністю довіряють, довіртеся і ви. Повірте, з цим підуть усі конфлікти та тривоги.
ЛЕВ – Король Денаріїв
Левам доведеться витратити багато сил і енергії на, здавалося б, абсолютно марне заняття. Але повірте, впоравшись із власними страхами і вийшовши із зони комфорту, ви зможете оцінювати себе кардинально по-іншому. Це неодмінно буде вам “на руку” надалі.
ДІВА – Двійка Денаріїв
Гороскоп на завтра радить Дівам уважніше подивитися навколо себе і подумати, що потрібно зробити для того, щоб життя стало більш яскравим і комфортним. Можливо варто змінити звичне коло спілкування? Або обстановку навколо себе. Вирішуйте самі – варіантів буде багато.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Кубків
Гороскоп на сьогодні для Терезів підготував низку випробувань. Але подолавши їх ви помітно підніметеся в очах тих, чия думка для вас важлива. Насправді доля не підкине вам ношу, яку ви не зможете підняти. Вся справа у вашій лінощі і в неправильному ставленні до певної ситуації. Подумайте про це.
СКОРПІОН – Трійка Жезлів
Скорпіони останнім часом стурбовані матеріальними благами і, отже, рухаються лише у напрямку поліпшення фінансового становища. Але насправді існувати повністю комфортно вам заважає духовний затискач. Розслабтеся і відпочиньте, на вас чекають великі справи.

СТРІЛЕЦЬ – Світ
На цей день гороскоп приготував сюрприз для Стрільців. Це може бути несподівана зустріч чи раптовий виграш у лотерею. Але пам’ятайте, випадковості – не випадкові, тому рано чи пізно від вас зажадають чогось натомість.
КОЗЕРІГ – Диявол
Диявол – це поганий знак, але у вашому випадку це просто застереження. Гороскоп каже, що ви надто часто самі накручуєте себе та налаштовуєтеся на неприємності. Зараз доля до вас прихильна, тому спробуйте користуватися всіма її бонусами.

ВОДОЛІЙ – Правосуддя
Правосуддя означає торжество справедливості. Якщо вас раніше хтось образив – вам варто чекати на вибачення або на якийсь приємний подарунок. Якщо кривдником були ви – тоді чекайте на відплату. Гороскоп на четвер каже, що будь-яку ситуацію можна виправити, якщо вчасно вжити заходів. Подумайте про це!
РИБИ – Блазень
Блазень означає протиріччя, душевні поневіряння та чітке відчуття невизначеності. Ви немов зависли в повітрі і не знаєте, як рухатися далі. Або самі не бажаєте цього робити. Будь-який застій зазнає збитків у ваше життя, зберіться і зробіть ривок.