Гороскоп на 7 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 7 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Вісімка Мечів
Вам випала карта, що символізує труднощі через власні забобонів. Оголеність жінки говорить про беззахисність. Вона сліпо вірить в те, що її переконання, в тому числі релігійні, захистять її від всіх проблем. Вона сама уклала себе в цей кокон і сама ж вигадує собі ворогів, недоброзичливців, “пристріт” та інше. І ось мечі, тобто реальний світ, який не вписується в її уявлення, готові проткнути цей кокон, щоб звільнити її. Карта досить жорстка. Таро рекомендують провести непросту роботу: переглянути свої життєві “установки” і переконання, а також ставлення до тих, кого ви вважаєте ворогами. Пам’ятайте: в цьому світі немає нічого чорно-білого. В кожній людині або подію обов’язково знайдеться щось позитивне.
Телець – Король Жезлів
Сьогодні у вас може виникнути бажання контролювати все, абсолютно все. На карті зображено Король, який має свій план перетворення цього світу. Є також всі можливості – владні і матеріальні – для здійснення свого плану. Є і харизма, яку він використовує для того щоб змусити людей танцювати під його дудку. Єдина проблема може полягати в тому, що у інших людей може бути зовсім інше уявлення про майбутнє. Якщо ви зіткнулися з такою людиною або самі проявляєте подібні якості, перш ніж приступати до справи, слід поцікавитися думкою інших учасників процесу. Але є у карти і позитивний аспект: вона вказує на те, що ваша ідея – на порозі втілення.
Близнюки – Колісниця
Колісниця символізує рух. Цей день може бути дуже активним, події можуть розвиватися дуже швидко, і вам в них відведена не остання роль. Ви будете робити все, щоб втілити свою мрію, щоб досягти своєї мети, щоб проявитися, виокремити з загального натовпу. Але тут є дві небезпеки: по-перше, ви ще не дуже досвідчені, щоб керувати великою кораблем, по-друге, лідерська позиція може стати причиною “зоряної хвороби”. Таро рекомендують сьогодні скористатися можливістю впливати на процес, але робити це делікатно, а також приборкувати свої емоції.

Рак – Місяць
У своєму позитивному аспекті ця карта багато в чому співзвучна натурі Раков. Вона символізує особливу сенсорность, здатність прислухатися до підказок внутрішнього голосу. Карта говорить про необхідність знаходження балансу між інтуїтивним знанням і доводами аналітичний склад розуму. Часто спонтанне рішення виявляється більш вірним, ніж те, яке отримано шляхом довгих роздумів. Собака і вовк позначають протилежні підходи до своїх здібностей. Лінза в центрі карти – символ порталу в підсвідомість. Негативна сторона цієї карти попереджає про небезпеку помилки та ілюзії. Сьогодні постарайтеся утриматися від прийняття важливих рішень.
Лев – Королева Мечів
Ця Королева – символ прагнення до досконалості і незалежності. З одного боку, в цьому немає нічого поганого, але з іншого, у своєму вищому прояві це робить вас рабом. Бажання бути ідеальним змушує вас бути в постійній напрузі. Ви боїтеся зробити невірний крок, боїтеся здатися некомпетентним або навіть дурнем, боїтеся бути “не в формі”. Погодьтеся, це втомлює. Незалежність теж хороша в міру. Коли ви випалювати навколо себе пустелю в прагненні контролювати абсолютно все, ви одночасно залишаєтеся і без близьких друзів. Сьогодні Таро рекомендують вам переглянути пріоритети і знайти прийнятний баланс.
Діва – Король Кубків
Зверніть увагу на те, що Король, зображений на карті, знаходиться одночасно і під водою, і над водою. Вода символізує інтуїцію, внутрішнє знання. Король виносить інформацію з цих глибин на поверхню – в реальний світ. Сьогодні Таро рекомендують керуватися не стільки аналітичним розумом, скільки почуттям і власними відчуттями. Зробіть перший крок в досягненні мети, зважитеся зізнатися в своїх почуттях, а також допомагайте радою тим, хто звертається до вас.
Ваги – Двійка Жезлів
Вам випала чудова карта – досить поглянути на неї, щоб переконатися в цьому. На ній зображена світла дорога вгору, до прогресу, до еволюції, до світлого майбутнього. Але на якомусь етапі виявляється, що шляхів досягнення мети більше, ніж один. Сьогодні ви можете опинитися в ситуації, коли доведеться приймати рішення, робити важливий вибір. Ви сповнені сил, у вас є всі можливості, але в цей день ви ризикуєте зробити паузу, зупинку, щоб оцінити всі “за” і “проти”. Але ще раз погляньте на карту: обидва шляхи – надзвичайно позитивні. Що б ви не вибрали, все буде вести до успіху.
Скорпіон – Закохані
Ця карта має кілька “шарів”, але зовнішній – найбільш очевидний. Він символізує відносини, в тому числі романтичні. Сьогодні вам представиться можливість розширити свою свідомість за рахунок взаємодії та обміну з іншою людиною або людьми. На рівні думок, ідей, почуттів, емоцій. Постарайтеся поглянути на світ очима іншої людини, і він заграє перед вами новими фарбами. Дві оголені постаті також символізують відкритість, відвертість, яку ви можете проявити або яка буде потрібно від вас. У той же час не забувайте, що саме наша “різниця”, наші протилежні якості створюють тяжіння між “полюсами”. Цінуйте цю “несхожість” і використовуйте для власного особистісного зростання.

Стрілець – Сімка Кубків
Вам випала дуже красива, але і дуже непроста карта. Прекрасні кубки символізують безліч ідей, планів, мрій, які можуть відвідати вас сьогодні. Ви можете випробувати справжнє натхнення і наснагу, прилив творчих сил і бажань негайно здійснити задумане. У той же час вибір дуже великий – ви ризикуєте опинитися в ступорі, в бездіяльності, не наважуючись вибрати щось одне. Ще одне значення карти – ілюзії. Зверніть увагу на її основний колір – рожевий. Це натяк на рожеві окуляри, на сприйняття реальності не такий, який вона є. Таро рекомендують, з одного боку, чітко визначитися з метою, а з іншого, ретельно перевірити її на предмет можливості бути реалізованим.
Козеріг – Лицар Жезлів
Сьогодні вас чекає дуже активний день, але ця активність може бути не дуже “якісної”. Карта символізує спонтанне, імпульсивна дію, в якомусь сенсі – дія заради дії. У цей день ви ризикуєте керуватися пристрастями, а не здоровим глуздом. Якщо ви бізнесмен, день може бути пов’язаний з ризиками для нового проекту. Таро рекомендують сміливо просуватися по шляху втілення своїх ідей, але робити це делікатно, акуратно, прораховуючи кожен крок. Головне – не наламати дров.
Водолій – Лицар Монет
Сьогодні у вас може статися напад трудоголізму. Ця карта символізує не просто прагнення до досягнення мети, але до негайної реалізації задуманого. Ви будете отримувати задоволення від самого процесу роботи. Сторонньому спостерігачеві вона може здатися нудною і монотонною, і тільки вам буде зрозумілий її справжній смак. У чомусь ви будете нагадувати спортсмена. Витримка, терпіння, самодисципліна, рішучість – все це допоможе блискуче впоратися із завданням. Причому, як видно, ви не будете сприймати свій успіх як особисту перемогу. Ви будете усвідомлювати, що працюєте в команді заради досягнення спільної мети.
Риби – Королева Жезлів
Ця карта говорить про те, що сьогодні вам слід прислухатися до того, чого хоче ваша душа, а не розум. Можливо, у вас є мрія, але холодний розум говорить про те, що вона недосяжна. Він наводить масу аргументів на користь відмови від цієї затії. І все ж не відмовляйтеся. Далеко не все можна прорахувати наперед. Якщо сьогодні обставини складаються не на вашу користь, це не означає, що завтра не виникнуть нові можливості. Ця карта – про рішучість у досягненні мети, а також про сталість – на це вказує вічне невгасаюче полум’я за Королевою.