Гороскоп на 7 серпня 2020

Гороскоп на п’ятницю, 7 серпня 2020 року. День буде насиченим різними подіями.

Але будьте готові до того, що не все буде йти так, як ви собі запланували. Головне – не опускати руки і активно рухатися до своєї мети.

Овен
Намагайтеся бути сьогодні в усьому акуратніше і уважніше, щоб уникнути будь-яких травм. У відносинах з коханою людиною панує любов і розуміння. А ось з іншими людьми з вашого оточення можуть бути недомовки, тому або мінімізуйте з ними спілкування, або контролюйте слова, щоб уникнути конфлікту.
Телець
7 серпня сміливо віддавайтеся своїм бажанням і мріям, вибираючи тільки ту діяльність, яка принесе радість і задоволення. Прислухайтеся до себе і своєї інтуїції. Рідні і улюблені люди порадують приємним сюрпризом.
Близнюки
7 серпня не рекомендується починати якісь справи і братися за нові проекти. Але день буде вдалим для завершення всього розпочатого і для спілкування. Всім, хто без пари, вдасться зустріти свою людину, а ті, хто в стосунках – вийдуть на новий рівень. Чи піде на користь зміна обстановки.

Рак
Намагайтеся тримати при собі всі свої бажання, думки і ідеї, інакше може статися витік. Краще все записуйте і працюйте над тим, щоб втілити все це в життя. Можливі сварки з коханою людиною, тому стежте за своїми словами і діями.
Лев
7 серпня можете сміливо братися за нові справи – у вас є всі шанси домогтися успіху в житті. Цей день гарний для розкриття ваших творчих здібностей. Намагайтеся більше часу приділяти справі, яке робить вас щасливим.
Діва
Сьогодні вам протипоказано лінуватися. Беріть себе в руки і досягайте поставленої мети. Виділіть час для того, щоб скласти детальний план ваших дій на найближчі півроку. Вдалий час для шопінгу і здійснення великих покупок.
Терези
7 серпня біля вас буде багато можливостей досягти успіху в різних сферах. Можете сміливо розраховувати на успіх в справах, які пов’язані з фінансами. У другій половині дня вас чекає доленосна зустріч, яка круто змінить ваше життя.
Скорпіон
7 серпня не все може йти за планом. Але не варто через це сидіти в чотирьох стінах – вирушайте у своїх справах і досягайте успіху. У вас для цього є все необхідне. Постарайтеся отримувати якомога більше позитивних емоцій і спілкуватися тільки з людьми, які вам приємні.

Стрілець
Прислухайтеся сьогодні до своїх відчуттів і інтуїції – вони вам вкажуть правильний напрямок. Ви можете розраховувати на успіх в будь-яких ваших починаннях, тому лінуватися сьогодні точно не можна. Постарайтеся не втрачати можливостей, які перед вами з’являться.
Козеріг
7 серпня ви відчуєте втому і відсутність енергії. Не намагайтеся змусити себе щось робити – це ні до чого доброго не приведе. Краще гарненько відпочиньте і займіться тими справами, які вас надихають і радують.

Водолій
У вас намічається досить напружений день, коли не всі, що ви собі запланували йтиме добре. Намагайтеся уникати великих скупчень людей. Цей день несприятливий для укладення шлюбу або будь-яких партнерських угод.
Риби
7 серпня не дуже вдалий день для вирішення різних конфліктів, сварок і з’ясування відносин. Постарайтеся оточити себе тільки тими людьми, які вас надихають і мотивують. Вечір приділіть собі.