Гороскоп на 7 серпня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 7 серпня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку приготував несподівані зустрічі і пригоди для багатьох знаків.

Левам необхідно забути про боягузтво, а Рибам добре відпочити.

Овен – Туз жезлів
Увінчаний кристалом посох на цій карті сяє жовтим світлом, а значить ваш день буде наповнений радістю і веселощами. Будьте обережні, адже раптовий успіх може запаморочити вам голову і ви забудете про застереження. Пам’ятайте, світло супроводжує вас на всьому життєвому шляху і ви самі повинні стати його джерелом.
Телець – Двійка денарієв
Проявіть гнучкість і спробуйте пограти з усіма можливостями. Вам не слід ні до чого ставитися занадто серйозно. Краще повеселитесь. Цей день вам треба прожити граючи.
Близнюки – Дама кубків
Подумайте про те, як зробити спілкування з близькими людьми та колегами більш приємним обом сторонам, – так, щоб і ви, і ваші друзі не говорили пізніше, що це було “даремно витрачений час”.

Рак – Десятка денарієв
В цей день вам слід відчувати магію в буденному. Постарайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя. Відчуйте себе людиною, багатим внутрішньо і зовні, і поділіться своїм багатством з іншими.
Лев – Трійка мечів
Відправляйтеся в шлях, незважаючи на затримки, і вступите на нову землю. Будьте мужні і не бійтеся труднощів. Успіх буде на вашому боці. Пам’ятайте, що не можна засновувати свої плани на одних лише теоретичних міркуваннях.
Діва – Дама денарієв
Запасіться терпінням і витримкою, щоб здійснити свої плани. Не слухайте нікого, не дозволяйте нікому маніпулювати вами. Спокійно і послідовно робіть те, що намітили раніше. Ви ж знаєте, що добре вино визріває роками.
Ваги – П’ятірка кубків
Постарайтеся взяти себе в руки: спочатку це здасться вам неможливим – ви вже занадто сильно піддалися паніці. Але поступово, намагаючись контролювати кожну свою негативну емоцію, ви знайдете бажану “грунт під ногами”.
Скорпіон – Десятка жезлів
Настає час, коли будь-яка справа або проект просто руйнується під силою власної ваги. Початковий вогонь і натхнення виснажуються під вагою ускладнень. Ідіть до своєї мети не дивлячись ні на що і не намагайтеся обдурити Всесвіт.

Стрілець – Четвірка кубків
Ви на даний момент занурені в переживання, які, строго кажучи, можна назвати суб’єктивними. У вашому житті не відбулося нічого трагічного, що могло б заподіяти вам стільки прикрощів. Але ви до такої міри заплуталися у власних бажаннях і страхах, що тепер буде потрібен певний час, щоб знайти вихід з цього глухого кута.
Козеріг – Трійка жезлів
Ви тільки почали свій шлях і вже очікуєте результат. Не поспішайте, спробуйте заспокоїться і вникнути в суть того, що ви робите. Ваше прагнення до успіху може зіпсувати вам початкову мету. Ви отримаєте винагороду, але не зможете зрозуміти, як домоглися цього і не зробите висновки на майбутнє.

Водолій – Король мечів
Вам належить іспит на винахідливість, знання тактики і вміння користуватися накопиченим досвідом. Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи, не забудьте скористатися своєю чарівністю і дотепністю – і підтримка вам забезпечена.
Риби – Паж кубків
Скористайтесь наявним шанс, погодьтеся на компроміс або підіть на примирення. Не вірте улесливим похвал і обіцянкам. Доля грає вам на руку. Або ви отримаєте емоційну підживлення яка вас підтримає, або ж перед вами відкриються нові можливості, яких ви не очікували.