Гороскоп на 7 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 7 серпня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків Зодіаку приготував несподівані зустрічі та пригоди для багатьох знаків.

Левам необхідно забути про боягузтво, а Рибам добре відпочити.

Овен – Туз жезлів
Увінчаний кристалом палиця на цій карті сяє жовтим світлом, а значить ваш день буде наповнений радістю та веселощами. Будьте обережні, адже раптовий успіх може запаморочити вам голову і ви забудете про застереження. Пам’ятайте, світло супроводжує вас на всьому життєвому шляху і ви самі маєте стати його джерелом.
Телець – Двійка денаріїв
Виявіть гнучкість і спробуйте грати з усіма можливостями. Вам не слід ні до чого ставитись надто серйозно. Краще порадуйте. Цей день вам треба прожити, граючи.
Близнюки – Дама кубків
Подумайте про те, як зробити спілкування з близькими людьми та колегами більш приємним обом сторонам, – так, щоб і ви, і ваші друзі не говорили пізніше, що це був даремно витрачений час.

Рак – Десятка денаріїв
Цього дня вам слід відчувати магію у повсякденному. Намагайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя. Відчуйте себе людиною, багатою внутрішньо і зовні, і поділіться своїм багатством з іншими.
Лев – Трійка мечів
Вирушайте в дорогу, незважаючи на затримки, та вступіть на нову землю. Будьте мужніми і не бійтеся складнощів. Успіх буде на вашому боці. Пам’ятайте, що не можна засновувати свої плани лише на теоретичних міркуваннях.
Діва – Дама денаріїв
Запасіться терпінням та витримкою, щоб здійснити свої плани. Не слухайте нікого, не давайте нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре вино визріває роками.
Терези – П’ятірка кубків
Постарайтеся взяти себе в руки: спочатку це здасться вам неможливим – ви вже надто піддалися паніці. Але поступово, намагаючись контролювати кожну свою негативну емоцію, ви знайдете бажане “грунт під ногами”.
Скорпіон – Десятка жезлів
Настає час, коли будь-яка справа чи проект просто руйнується під силою власної тяжкості. Початковий вогонь та натхнення виснажуються під тяжкістю ускладнень. Ідіть до своєї мети незважаючи ні на що і не намагайтеся обдурити Всесвіт.

Стрілець – Четвірка кубків
Ви зараз занурені в переживання, які, строго кажучи, можна назвати суб’єктивними. У вашому житті не сталося нічого трагічного, що могло б завдати вам стільки прикростей. Але ви настільки заплуталися у власних бажаннях і страхах, що тепер знадобиться певний час, щоб знайти вихід з цього глухого кута.
Козеріг – Трійка жезлів
Ви тільки розпочали свій шлях і вже очікуєте на результат. Не поспішайте, спробуйте заспокоїтись і вникнути в суть того, що ви робите. Ваше прагнення успіху може зіпсувати вам початкову мету. Ви отримаєте винагороду, але не зможете зрозуміти, як досягли цього і не зробите висновків на майбутнє.

Водолій – Король мечів
Ви маєте іспит на винахідливість, знання тактики та вміння користуватися накопиченим досвідом. Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи, не забудьте скористатися своєю чарівністю та дотепністю – і підтримка вам забезпечена.
Риби – Паж кубків
Використовуйте запропонований шанс, погодьтеся на компроміс чи підіть на примирення. Не вірте улесливим похвалам і обіцянкам. Доля грає вам на руку. Або ви отримаєте емоційне підживлення, яке вас підтримає, або ж перед вами відкриються нові можливості, яких ви не очікували.