Гороскоп на 7 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 7 січня 2021 року по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Дев’ятка Жезлів
Дев’ятка Жезлів означає упертість, опір будь-якої ситуації або події, від яких ми очікуємо лише неприємностей. Ваше недовіру до другої половинки не має кордонів, але також і не має підстав. Гороскоп на суботу для Овнів радить їм припинити себе мучити. Те, що було в минулому, там і залишилося, живіть сьогоденням і пам’ятайте про світле майбутнє.
ТЕЛЕЦЬ – Паж Жезлів
Гороскоп по картах Таро для Тельців обіцяє вам якесь пригода. Зазвичай це можливість вийти за рамки звичної сфери інтересів. Ви давно хотіли ризикнути і спробувати щось новеньке. Залишається тільки погодитися на пропозицію, що поступила. Пам’ятайте, що не варто хапатися за все і відразу – це не приведе вас до успіху.
БЛИЗНЮКИ – П’ятірка Мечів
П’ятірка мечів означає загострення конфлікту, мерзенний скандал, “удари нижче пояса”, низькість і підлість. Ви повинні оборонятися, оскільки гороскоп на сьогодні говорить, що вам загрожує небезпека. Є ймовірність, що неприємна ситуація, що назріває, зачепить велику кількість людей. Але найбільше постраждаєте саме ви.

РАК – Імператор
Карта символізує ваше прагнення до стабільності, безпеки і послідовності. Умови існування, які зараз склалися у вашому житті, вас не влаштовують, ви прагнете піти від поточного стану справ. Зробіть нарешті рішучий крок, бо зміни самі по собі не настануть.
ЛЕВ – Туз Кубків
Туз Кубків – одна з найкращих карт в колоді Таро. Спектр значень цієї карти включає в себе радість, вдячність, задоволення, успіх, щастя і єднання. Все залежить від того, що ж ви собі виберете. Тобто, що б ви сьогодні не робили – гороскоп на суботу обіцяє, що все принесе радість і потрібний досвід.
ДІВА – Шістка Мечів
Гороскоп на сьогодні вказує на зміни, завдяки яким ви можете досягти нових берегів. Ви повинні “тримати обличчя” і боротися за своє місце під сонцем, висвітлюючи свій шлях благими намірами. Якщо будете діяти саме так, ви успішно досягнете тих змін, який вам потрібні. На шляху будуть труднощі та перешкоди, але не варто повертати назад.
ТЕРЕЗИ – Диявол
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам відмова від власних переконань. Диявол позначає ситуацію залежності від кого-то або чогось, слабку волю, ганебний провал благих намірів. Здається, ви хотіли більше не робити минулих помилок і не гратися з вогнем? Так може бути вже й правда треба почати щось для цього робити? Припиніть зраджувати самі себе.
СКОРПІОН – Шістка Жезлів
Шістка Жезлів – це карта перемоги, успіху, слави і “всенародного визнання”, а від сюди і радості, задоволення. Прийшов порадіти своїм досягненням і перейти до стадії переможця. Ви отримали все, що хотіли і навіть більше. А якщо ще не маєте гідних нагород – гороскоп на завтра радить почекати і не панікувати. З наступного тижня у вас почнеться абсолютно нова, щасливе життя.

СТРІЛЕЦЬ – Паж Мечів
Паж або Валет масті Мечів означає роз’яснення, прояснення ситуації, якусь свіжий струмінь, завдяки якій нам раптом відкривається істинний сенс того, що відбувається, і навіть саме заплутана справа стає простим і зрозумілим. Є одне “але”. Ви зрозумієте суть тільки дозволивши давні розбіжності. Розібратися з ситуацією доведеться можливо навіть шляхом конфлікту.
КОЗЕРОГ- Верховна Жриця
Верховна жриця – карта, що уособлює наші неусвідомлювані сили – інтуїцію, передчуття, часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. У цей день ваша інтуїція підкаже вам шлях, який допоможе отримати від долі те, що вам призначено. Більш того, ваша внутрішня сила допоможе також і іншим.

ВОДОЛІЙ – Сила
Сьогодні в вас прокинеться ваш внутрішній звір. Ви будете рвати і метати на роботі і вдома. І навіть просто перехожих або люди в транспорті отримають від вас. Справа в тому, що Таро показує агресію, що прокинулася в вас по відношенню до людей. Стримуйте запал, інакше будуть наслідки, від яких ви нескоро зможете позбутися.
РИБИ – Шістка Мечів
Гороскоп по картах Таро обіцяє Рибам виклик. Навіть швидше запрошення помірятися силами, позмагатися. Пам’ятайте, якщо ви самі почали боротьбу, ви повинні йти до кінця – тоді перемога буде за вами. Сьогодні є серйозний шанс перемогти і вам це на руку.